logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Що робити, якщо отримали депортацію з Польщі? Зразок клопотання

Що робити, якщо отримали депортацію з Польщі? Зразок клопотання

За порушення режиму перебування в Польщі, зокрема, перевищення терміну чи нелегальну роботу можна отримати депортацію та заборону в’їзду на 6 і більше місяців. Що робити, якщо отримали депорт і чи можна відмінити це рішення – читайте у статті.

Саме з таким питанням до юристів звернувся молодий чоловік, наречена якого потрапила в таку ситуацію. Вона неправильно порахувала дні легального перебування за візою та виїхала з території Польщі з порушенням терміну перебування. В кінцевому результаті це призвело до депортації та заборони в’їзду на півроку. Але, у них було призначено весілля й дівчина була студенткою польського ВНЗ.

У таких ситуаціях є вихід – подати клопотання про зменшення терміну, на який було заборонено в’їжджати в Польщу чи анулювати рішення про заборону в’їзду.

Після подачі відповідного клопотання та надання всіх документів, які підтверджували, що дівчина на території Польщі зосередила свій економічний і особистий інтерес, і пов’язує з Польщею своє майбутнє, було прийнято позитивне рішення про анулювання зазначеної заборони.

Як приклад наводимо такий лист. Всі персональні дані та обставини справи змінені з метою дотримання права на конфіденційність.

Зразок клопотання (Скачати)