logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Що потрібно знати про працевлаштування в Польщі іноземцю

Що потрібно знати про працевлаштування в Польщі іноземцю

Польща – одна з найпопулярніших країн, куди мігрують громадяни сучасної України та Білорусі. Ще б пак, за наявності Карти Поляка перед багатьма відкриваються непогані перспективи. Є можливість поїхати на навчання, роботу, влаштуватися, купити житло й будувати великі плани на найближче майбутнє.

Однак у таких планів, як втім і скрізь, є свої мінуси й нюанси. Перш за все деякі польські роботодавці, а їх не мало, люблять наймати мігрантів з країн східної Європи без контракту. Тобто нелегально. Не платити за них податки, медичну страховку, а видавати зарплату в конверті. Тим самим даючи шанс заробити більше.

Але польські податкові служби вже активно взялися за подібні справи. Перш за все, мало хто знає про те, що в Польщі можливе укладання двох видів робочих договорів:

- Умова про праце (кодексова)

- Умова злецене

В чому різниця?

Умова про праце, або як її називають у нас – контракт, являє собою повний соціальний пакет, з оплачуваною відпусткою, лікарняними, медичною страховкою та бонусами для своїх працівників в інших сферах (наприклад, абонемент в тренажерний зал, басейн і т.д.) .

Одним з нюансів цього договору є те, що працівник повинен відпрацювати вказану кількість годин, відповідних його спеціальності. Також, укладати кодексову умову можна з працівниками, які працюють не менше 8 годин на день. Це одна з найважливіших умов, без якої деяким такий вид договору просто ніяк не підходить.

Умова злецене передбачає гнучкий графік, який працівник встановлює собі сам. Тобто працювати по парі годин на день, у вільний чи інший зручний для себе час. За умови злецене роботодавець не платить за медичну страховку працівника, відпустку й лікарняний. Все побудовано на гнучких відносинах – працюєш, коли можеш. Саме на таких умовах польські підприємці наймають студентів, для яких робота пару годин на день – чудова нагода підзаробити на свої кишенькові витрати й просто набратися досвіду.

Що ж стосується працівників із-за кордону, зокрема з східних європейських країн, багато з них, почувши суму, забувають про все й погоджуються на роботу без документів, із зарплатою в конверті, забувши про те, що вони втрачають.

Перш за все, без договору працівник-мігрант не зможе отримати посвідку на проживання, взяти кредит і користуватися медичним обслуговуванням у Польщі. Багато питань без легалізованого перебування й офіційної роботи в Польщі просто неможливо буде вирішити. Саме тому, перш ніж погоджуватися на роботу без визначених законом умов, гарненько подумайте, чи варте це того.