logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Сезонна робота: найпопулярніші вакансії і погодинні ставки

Сезонна робота: найпопулярніші вакансії і погодинні ставки
Збір полуниці та інших ягід і фруктів, робота барменом і офіціантом, прибирання в туристичних закладах, допомога на кухні і так звана мала гастрономія — згідно з даними компанії Personnel Service, це ті місця роботи, які найчастіше вибирають сезонні працівники з України. Працюючи на таких посадах, можна заробити до 15 злотих (нетто) на годину.

Згідно з дослідженням фірми Personnel Service, одну з найвищих ставок на погодинну роботу, пропонують на збиранні полуниці. Саме там, можна заробити від 13 до 15 злотих (нетто) на годину. На думку аналітиків, такі ставки пов'язані з коротким сезоном збору полуниці. Тому роботодавці не мають іншого виходу й змушені заохочувати людей до роботи, в тому числі високими ставками. Правда, останнім часом це не дуже вдається. Як ми вже повідомляли, бажаючих їхати на цей вид сезонної роботи, в цьому році, не так багато. З початку сезону фермери весь час скаржаться на відсутність працівників, і прогнозують, що навіть до 40% врожаю залишиться в полі.

Але повернемося до дослідження Personnel Service, в якому зазначається, що в якості бармена або офіціанта, працівники можуть розраховувати на 10,5-12 злотих на годину. У той же час, аналітики відзначають, що підвищений попит на працівників в гастрономії не є наслідком виключно відпускного сезону, а скоріше ефектом розвитку цілого сектора. Так з рапорту GfK за 2017 видно, що гастрономічний сектор в Польщі щороку фіксує збільшення більш ніж 10,5% і перевищив вартість 36 млрд злотих. На 2% збільшилася також кількість закладів, які працюють цілий рік, а не тільки в туристичний сезон.

Особам, які працевлаштовуються помічниками на кухні, пропонують зараз від 9,5 до 11 злотих на годину.

Одна з мінімальних ставок у сезонних працівників у так званій «малій гастрономії». Лотки з морозивом або вафлями (гофрами) розміщують в межах популярних туристичних маршрутів і головних туристичних визначних пам'яток кожного міста. Щоб забезпечити безперебійне функціонування такої торговельної точки потрібно кілька людей.

Як зазначає президент компанії Personnel Service Криштоф Інглот, туристичний сезон це той момент, коли працівники з України особливо охоче їдуть до Польщі.

— На їх рішення впливає в основному географічна й культурна близькість двох країн, великий вибір пропозицій роботи, великі зарплати і вигідне співвідношення злотого до гривні. За підрахунками польських експертів, в Україні в сільському господарстві за місяць можна заробити близько 800 злотих. Такі гроші українець збираючи полуницю в Польщі може отримати вже через 53 години роботи, або ж трохи більше ніж за тиждень. Крім того, працівники з України, що працюють в Польщі часто забезпечені безкоштовним житлом, харчуванням і доїздом до роботи.