logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Сезон літніх розпродажів у Польщі

Сезон літніх розпродажів у Польщі
Любителі пройтися по магазинах і насолодитися шопінгом прекрасно знають, що розпродажі в Польщі бувають не тільки на Різдво або Чорну П'ятницю. Є ще і прекрасна можливість купити зі знижками товари в літній період. Якщо Вам вже хочеться відправитися за покупками, то залишилося почекати зовсім трохи - і сезон літніх розпродажів почнеться. Ми підготували для Вас невеликий путівник по разпродажах у літній період у Польщі. Відмінних покупок!

Отже, які розпродажі й у які дні чекати в Польщі.

Травень

Місяць, який не особливо радує знижками. Але є і хороші новини. 26 травня в Польщі відзначають День Матері, тому напередодні цього свята багато магазинів жіночого одягу, косметики й парфумерії, а також товарів для майбутніх мам обов'язково влаштують розпродажі.

Червень

Якщо ви плануєте покупки своїм діткам, то не поспішайте робити це в травні. 1 червня в Польщі, як і в усьому світі відзначають Всесвітній День захисту Дітей. Саме до цього свята багато дитячих магазинів одягу та іграшок та інших товарів для дітей пропонують не тільки знижки. У багатьох дитячих магазинах будуть діяти акції «два за ціною одного» або «50% знижки на будь-який другий товар».

В середині червня, приблизно з 15 числа в польських магазинах почнуться сезонні розпродажі. Саме в червні мережеві бренди ZARA, Reserved, Mango, Orsay, Bershka та інші починають поступово знижувати ціни на колекції весна-літо. Знижки в червні зазвичай не перевищують 15-25%, досягаючи в липні-серпні 70% і навіть вище того.

23 червня в Польщі святкують День батька. У переддень цього свята багато торгових центрів пропонують знижки на чоловічі товари.

Липень

Липень Польщі щедрий на розпродажі. У цей час багато літніх речей нинішнього сезону можна купити зі знижками до 70%. Особливо вигідним буде шопінг у польських аутлетах.

Серпень

Серпень - місяць збору дітей до школи. Тому саме в серпні багато магазинів пропонують знижки на шкільні товари, одяг, взуття та спортивний інвентар.

Відмінних покупок!