logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

ЄС роздає безкоштовні квитки на подорожі по Європі

ЄС роздає безкоштовні квитки на подорожі по Європі

У вівторок, 12 червня, почалася реєстрація в новій програмі DiscoverEU, завдяки якій молоді люди зможуть відправитися в подорож по Європі. Програма діє з липня по жовтень. Всього роздадуть 15 000 безкоштовних квитків на транспорт, які дозволять учасникам відвідати вбрання ними місце в Європі.

В основному учасники зможуть подорожувати поїздом, але в особливих випадках вони можуть також використовувати автобус, паром або літак (наприклад, коли вони живуть у важкодоступних районах або на островах).

Програма призначена для осіб, які не молодше 18 років і є громадянами Європейського Союзу. Подорож в інші країни – допоможе їм дізнатися про різноманіття і культурне багатство Європи, завести нових друзів і відчути їх європейську ідентичність. Час прекрасний, так як 2018 рік – це Європейський рік культурної спадщини, а це означає, що молоді мандрівники отримають можливість брати участь у багатьох заходах, організованих по всій Європі, – пояснюють представники Європейського союзу.

Однак, щоб виграти безкоштовний квиток, учасники повинні проявити ініціативу і знання. Індивідуально або в групі до 5 чоловік вони повинні представити свій власний план поїздки (відвідування може зайняти до 30 днів і охопити не більше чотирьох країн). Потім кандидати візьмуть участь у вікторині, в ході якої їм доведеться продемонструвати знання про Європейський році культурної спадщини 2018 року, ініціативах ЄС, адресованих молоді, і майбутні вибори до Європейського парламенту. На основі їх відповідей Європейська комісія обере переможців.

Ті, хто не зможе потрапити на літню частину програми, зможуть зробити це восени, коли заплановано другий раунд заявок. Загальний бюджет DiscoverEU на 2018 років становить 12 млн євро, що забезпечить повне подорож по континенту для 20 тисяч осіб. Кожна країна, що належить співтовариству, має право на кількість квитків, розраховане на основі відсотка жителів по відношенню до загальної чисельності населення ЄС.