logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Робота в Польщі з особистого досвіду: «Робота на польській кондитерській фабриці знайдеться для кожного»

Робота в Польщі з особистого досвіду: «Робота на польській кондитерській фабриці знайдеться для кожного»

Портал Polsha24 продовжує публікувати відгуки іноземців про роботу в Польщі. На цьому тижні своєю історією працевлаштування в цій державі поділилася українка Ксенія, яка працює на одній з кондитерських фабрик у Польщі.

– На роботу в Польщу я приїхала з України приблизно рік тому. За фахом я кухар-кондитер з 10-річним стажем. Тому вирішила шукати роботу в цій сфері. Варіантів було кілька: помічником шеф-кухаря в польському ресторані, кондитером в мережі булочних і звичайним робітником на кондитерську фабрику. Оскільки польської мови я не знала, а це одна з основних вимог при працевлаштуванні на більш-менш престижну посаду в Польщі, я вибрала останній варіант. Вирішила, почну з малого, а там буде видно.

Так я потрапила на фабрику міжнародної компанії кондитерських виробів в одному з великих міст Польщі. У вакансії було зазначено, що наймач надає житло. А оскільки на кандидатів чекає великий обсяг завдань, знання мови та досвід роботи значення не мали. Від себе наймач обіцяв: офіційний контракт, можливість навчання та кар'єрного зростання, а також хороший соцпакет. Забігаючи вперед, скажу, що в цілому всі обіцянки були виконані.

Коли я приїхала в Польщу, спочатку зі мною був укладений контракт на 6 місяців. Мені пояснили, що це, так званий, випробувальний термін. У перші дні провели інструктаж, пояснили дуже докладно, як працює яке обладнання, які у мене завдання. До речі, на підприємстві працює багато українців, тому, як і що я повинна буду робити мені пояснювала моя землячка. Правда, вона мене попередила, що якщо у мене якісь далекосяжні плани з приводу роботи, то польську доведеться вчити якомога швидше.

Отже, мої обов'язки на кондитерській фабриці: фасування цукерок по коробках, упаковка, підготовка до відправки на склад, візуальний контроль готової продукції – виявлення й відокремлення браку виробництва. Вся робота ручна, в цьому, мабуть, головна її складність. Ще я звернула увагу, що на відміну від українських кондитерських фабрик (а там у мене теж був досвід роботи), в Польщі в цехах майже немає нудотного запаху солодощів. Не скажу, що його зовсім немає. Але все ж, витяжки та вентиляції працюють явно краще, ніж у нас.

У цілому, всі цехи дуже чисті, мало не стерильні – такі, як і повинні бути на підприємствах, пов'язаних з продуктами харчування. Роботодавець видав відразу спецодяг та взуття: по два комплекти, щоб можна було прати й носити по черзі.

Ще одна особливість польської кондитерської фабрики в тому, що тут ви не побачите, щоб хтось стояв і байдикував. Як тільки починається робочий день, всі цехи нагадують мурашники. Кожен чимось зайнятий. По телефону ніхто не базікає, в курилках не затримується. На перекус – дві перерви по 15 хвилин. І всі встигають поїсти й знову повернутися на робоче місце. Все дуже організовано. Поляки все контролюють – вхід в їдальню й туалет по електронним ключам.

Зарплата у нас на фабриці погодинна, від 12 злотих на годину. Працюємо в основному по 10 годин, іноді по 12. Субота теж робоча. Проживаємо в гуртожитку від фабрики. Правда, він не безкоштовний, як обіцяли спочатку. За кімнату вираховують 250 злотих. Але в будь-якому випадку, житло за такі гроші в Польщі не знімеш, та й до роботи – рукою подати.

Взагалі, скажу, що робота на кондитерських підприємствах Польщі знайдеться для кожного бажаючого. Дипломовані кухарі-кондитери сміливо можуть розраховувати на роботу за фахом у великих містах. Крім виробництва, фахівців запрошують в ресторани, кафе, готелі, булочні, кондитерські та невеликі приватні пекарні. В їх обов'язки входить приготування різних кондитерських виробів за рецептами.

Знайдуться вакансії у польських кондитерських і для претендентів без досвіду роботи. Як правило, це робота на конвеєрі, упаковка, сортування, маркування. Часто ведеться набір помічників для виконання нескладних підсобних робіт, прибирання виробничих приміщень з перспективою кар'єрного росту.

Порада: перш, ніж їхати працювати на те чи інше підприємство в Польщу можна вивчити спеціальні сайти, де відгуки залишають поляки. Вважаю, що це дає найбільш реальну картину. Звичайно, є і українські форуми та сайти з відгуками, але найчастіше наші співгромадяни не дуже справедливі до польських роботодавців. Сама зіткнулася з такою ситуацією: приїхала до нас на підприємство жінка з України. Вдома працювала шеф-кухарем у хорошому ресторані, є освіта, але мови польської не знала зовсім. Так ось вона висловила невдоволення тим, що їй запропонували вакансію звичайної робочої в один із цехів. Відповідно, зарплата була невисокою. В усьому вона звинуватила керівництво підприємства та ще сказала, що розмістить гнівний відгук про нього в інтернеті.

Хоча насправді на нашій фабриці ставлення до українців та інших іноземців дуже лояльне. Ніякої упередженості чи грубості. Навпаки, поляки завжди підкажуть, якщо чогось не знаєш. Зараз керівництво підприємства допомагає мені оформити посвідку на проживання. Надалі обіцяють підвищити на посаді й перевести контролером в цех. Головне – це ваше ставлення до роботи. Будете старатися й проблем не буде: і заробити зможете, і по кар'єрних сходах підніметеся.

З мінусів роботи на кондитерській фабриці: ручна робота, багато доводиться стояти на ногах – майже весь день. З незвички це складно. Монотонність праці, одноманітність.

Плюси: стабільний заробіток, чистота в цехах, відсутність різкого запаху, недороге (але не безкоштовне) житло, можливість навчання та підвищення в кар'єрі, хороший соцпакет (медстраховка й гарантована відпустка).