logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Робота в Польщі з особистого досвіду: «Не знаєте з чого почати? Почніть з рибного виробництва»

Робота в Польщі з особистого досвіду: «Не знаєте з чого почати? Почніть з рибного виробництва»

Портал Polsha24 продовжує публікувати реальні відгуки іноземців з України та Білорусі про роботу в сусідній Польщі. На цьому тижні своїм трудовим досвідом поділився українець Руслан, який приїхав до Польщі на заробітки трохи більше року тому.

- На роботу в Польщу я, як і більшість моїх співгромадян, поїхав у пошуках нормального заробітку. В Україні отримував трохи більше 150 у.о., звичайно, на життя не вистачало. Тим більше, що вдома у мене сім'я, троє дітей. Друг запропонував їхати в Польщу на рибний завод. Сказав, що вимоги до працівників там невисокі, а платять непогано. Я й погодився. Роботу знайшли через знайомого, який вже працював на одному такому підприємстві.

Мені здається, робота на рибних заводах в Польщі - не найбільш затребувана серед іноземців. Багато хто вважає її складною і не дуже чистою. А даремно.

У чому полягає суть роботи? Найчастіше - це оброблення, філеювання й виймання кісток з риби. Риба обробляється спеціальною машиною на філе. Наше завдання полягає в тому, щоб з цього філе вибрати абсолютно всі кістки. Тобто машина виймає відразу хребет, а все, що залишилося після, потрібно вибрати вручну. Як правильно та швидко вийняти кістки, навчають на самому підприємстві. За допомогою нескладних рухів це можна зробити за 5 секунд, але у мене перший час виходило секунд за 15-20. Риба буває різна: маленька, розміром з долоню, а буває і довжиною більше метра, таку перевертаєш тільки двома руками.

У кожного працівника на заводі є своє робоче місце. Найчастіше, це невеликий столик і підставка під ноги. Зазвичай на таких заводах підлога бетонна, і коли працюєш довго в гумових чоботях, то ноги мерзнуть. У кожного є своя пара ножів, якими потрібно обробляти рибу. Що цікаво, в Польщі є поділ на правшів і лівшів. До речі, в самому цеху є і спеціальна точилка для ножів, що дуже зручно. Філе до твого робочого місця надходить по конвеєру. Так що тягати рибу з місця на місце не потрібно.

Що стосується умов на самому заводі. Чесно кажучи, поки їхав, уявляв всілякі жахи, пов'язані з неприємними запахами й брудом. Насправді завод абсолютно чистий, мало не стерильний. Біля входу на завод стоїть охорона. У кожного робітника є своя особиста шафка. Спецодяг видали відразу. У приміщеннях, де ми перевдягаємося, дуже тепло. Є чисті душ і туалет. Є окремо курилка, їдальня. Правда, бігати на часті перекури у поляків не прийнято. Багато українців і білоруси теж не часто відпочивають, тільки в разі потреби. За перерви по 15 хвилин через кожні три години встигаєш і поїсти, і якщо треба, то покурити. Запаху, до речі, майже теж немає. Принаймні, не більше, ніж в будь-якому рибному магазині в Україні.

Особливість роботи на рибному виробництві Польщі в тому, що оброблення риби доводиться виконувати без рукавичок. Це для того, щоб відчувати кістки, щоб нічого не пропустити. Руки постійно у воді і з рибою. Так що жінкам про манікюр можна точно забути. Складніше тим, хто працює на конвеєрах близько холодильників, там прохолодніше і руки можуть мерзнути. Ті, хто миють рибу або сортують за розміром, працюють в рукавичках. А ще, це робота для уважних і зосереджених людей, так як доводиться працювати з ножами. Ножі, звичайно, дуже гострі і якщо відволіктися - можна травмувати самого себе. Я б назвав це побічним ефектом роботи на рибному виробництві. Ще один невеликий мінус роботи на такому виробництві - одноманітність і монотонність роботи. Але тут така специфіка і нічого не поробиш.

Що стосується тривалості роботи, то тут, звичайно, все непросто. Ті, хто хоче заробити, працюють по 10 годин 6 днів на тиждень. Знаю, що в Польщі багато де так. Але тут ще складність в тому, що фактично весь день доводиться стояти. З незвички це дуже складно. Перший місяць мені здавалося, що я не витримаю і просто впаду. Але дивився на поруч працюючих жінок і тримався. Потім не помітив як і звик. Робота налагоджена позмінно. Одна зміна починається о 6 ранку, друга - о 12 дня. В яку працювати частіше обираєш сам. І в тій, і в іншій є свої плюси й мінуси. Наприклад, на першу ранкову зміну людей забирає спеціальний автобус, так що не потрібно думати, на чому доїхати. Зате працюючи в другу зміну можна виспатися і вирішити якісь особисті справи до обіду.

Що стосується зарплати, то в перші місяці отримував десь 1700-1900 злотих на руки. Зараз, через фактично рік - 2400-2700 злотих. Для Польщі це, звичайно, не багато. Але для України це непогані гроші.

Взагалі, скажу так: хочете поїхати працювати до Польщі і не знаєте з чого почати? Почніть з рибного виробництва. Вимоги до працівників тут не найвищі: в основному бажання працювати і відсутність шкідливих звичок, а також хороше здоров'я. А заробити все-таки можна. Звичайно, раджу вчити польську мову. Ніхто не вимагає знати її досконало, але якийсь мінімум все ж потрібен. Хоча б для вирішення будь-яких побутових питань: від покупки продуктів до підключення інтернету. Ще раджу не слухати різні історії про те, як погано ставляться до українців у Польщі. Насправді все так: до того, хто дійсно працює, начальство ставиться дуже навіть добре. Можуть відправити на курси або допомогти отримати посвідку на проживання. А тих, хто після зарплати може загуляти і не виходити на роботу пару днів, просто не тримають. А можуть і не заплатити, що цілком справедливо. Так що, де б ви не працювали в Польщі, найголовніше - розуміти, для чого ви приїхали, і тоді ніяких труднощів не буде.