logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Робота в Польщі: з особистого досвіду. «Кухар - професія в Польщі потрібна і добре оплачувана»

Робота в Польщі: з особистого досвіду. «Кухар - професія в Польщі потрібна і добре оплачувана»
Однією із затребуваних кваліфікованих спеціальностей в Польщі є робота кухарем. Вакансії від різних кафе, ресторанів і закусочних на польському ринку праці оновлюються чи не кожен день. Тому в цей раз сайт Polsha24 публікує відгук українки Тамари про роботу кухарем в одному з ресторанів Польщі.

- Родом я з Харкова. У сфері гастрономії пропрацювала майже 20 років: спочатку кухарем у шкільній їдальні, пізніше помічником кухаря в одному з міських ресторанів, а останні 4 роки - шеф-кухарем в тому ж ресторані. Відправитися на заробітки в Польщу мене вмовила подруга, якій одне з агентств з працевлаштування вже запропонувало роботу в сусідній країні.

Чесно кажучи, я довго сумнівалася. Все-таки, в сорок з гаком років важко залишати рідну країну і рідне місто, де у тебе багато знайомих, а на робочому місці тебе знають і поважають. Але власник харківського ресторану, чоловік дуже добрий, в разі, якщо у мене нічого не вийде в Польщі, обіцяв прийняти мене на роботу знову. І тоді я вирішила ризикнути.

Агентство знайшло мені дуже швидко роботу кухарем в одному з ресторанів Щецина. Виявилося, що кухар - професія в Польщі затребувана і добре оплачувана. Так, принаймні, звучало в оголошеннях про пошук співробітників. Як було насправді, я перевірила пізніше.

Коли я приїхала в ресторан в призначений час, мене зустрів власник закладу і познайомив з шеф-кухарем, до речі, теж українцем. З цим мені пощастило, адже по-польськи я знала буквально кілька слів. Андрій (шеф-кухар) пояснив, що моя основна задача буде - готувати пироги: так в Польщі називають наші вареники. Я зраділа, адже добре знала рецепт цієї страви.

Але незважаючи на мій досвід і знання, мене відправили на спеціальні навчальні курси. Ресторан наш - вегетаріанський, тому вареники ми вчилися ліпити з ягодами, овочами, зеленню. Після проходження курсів, приступила до роботи на кухні.

До речі, з роботодавцем мені дуже пощастило: мене відразу забезпечили житлом, робочим одягом, і навчання з медкомісією також було за рахунок наймача.

Окремо скажу кілька слів про ставлення до українців. У нашому ресторані - штат невеликий, в основному всі поляки. Так ось, всі вони бачили, як я сумую за рідними і хвилююся в чужому місті, і весь час намагалися мене розважити. Пропонували підвезти з роботи, разом пообідати, на вихідних - показати місто. Це було дуже приємно.

Завдяки схожості польської та української мов, ми розуміли один одного. Але я розуміла, що постійно спілкуватися «на пальцях» неправильно і вирішила вивчати польську мову. Слухала польське радіо, дивилася фільми польською мовою і просила спілкуватися зі мною тільки польською. У підсумку, через місяць вже добре розуміла своїх польських співрозмовників, через два - і сама непогано говорила.

Взагалі працювати кухарем в польських ресторанах не складно. Основна вимога, яку роботодавці висувають - це наявність необхідних документів, які підтверджують рівень кваліфікації і досвід роботи хоча б рік. Але чим більше, тим краще. Хоча все одно є ймовірність, що вас відправлять на яке-небудь навчання.

В обов'язки кухаря в Польщі входить приготування різних страв: рибних, м'ясних, холодних і гарячих закусок і так далі. Для приготування всяких солодощів (кексів, тортів) потрібні окремо пекарі. Як показує практика, польським роботодавцям потрібні універсали, які готові виконувати різні роботи на кухні і зможуть швидко навчатися новому.

Якщо говорити про ставку, то заробітна плата кухаря в Польщі приблизно становить 15 злотих на годину. Залежно від кількості роботи в тому закладі, в яке ви влаштувалися, місячна ставка може варіюватися в межах 750-1000 у.о. Головне - ваше бажання і вміння працювати. Якщо наймач помітить ваші старання і у нього не буде претензій до роботи, вам обов'язково виплатять премію.

Особисто я особливих мінусів роботи кухарем в Польщі назвати не можу.

А ось плюсів - безліч. Перш за все - зарплата. Незважаючи на мій стаж у Харкові, в Польщі вже в перші місяці заробляла майже вдвічі більше. Далі - житлове питання. Добре, коли в чужій країні тобі не потрібно займатися пошуком житла, і з перших днів у тебе є свій кут. Звичайно ж, можливість навчання за рахунок наймача. Це і приємно і корисно. Ну і ще мені подобаються самі умови роботи: на кухні хороша техніка, красивий посуд, багато всяких примочок і пристосувань, які роблять працю кухаря значно легше.

До речі, ще один плюс - можливість кар'єрного росту. За два роки роботи в польському ресторані я змогла себе зарекомендувати і отримала посаду помічника шеф-кухаря.
Категорiї: робота в польщі