logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Робота в Польщі без освіти: кому добре платять?

Робота в Польщі без освіти: кому добре платять?

Багато іноземців, які приїжджають до Польщі, не можуть знайти роботу за фахом. При цьому наявність вищої освіти часто не грає ніякої ролі. У статті представлено список професій, у яких в Польщі можна пристойно заробляти навіть без “корочки”.

Будівельник

Перша професія, в якій ніхто не запитує про вищу освіту – майстер-будівельник. На перший погляд здається, що їх уже багато. Однак дійсно хороших фахівців, які якісно роблять свою роботу зовсім небагато. Рівень зарплат тут сильно коливається. Але хороший майстер без зусиль зможе заробити в Польщі 6 тисяч злотих і більше.

Програміст, СММ-спеціаліст

Сфера ІТ зараз також дуже розвинена. На ринку праці постійно необхідні нові люди: програмісти, СММщики та інші. Як влаштуватися без диплома? Впевнено та головне наполегливо! Базу можна вивчити на спецкурсах, а ось розвиватися самому. Та й стимул непоганий. У Польщі реально заробити від 3 до 10 тисяч злотих.

Електрик, механік

Технічні спеціальності також завжди користувалися популярністю. Тим більше брак “золотих рук” зараз особливо актуальний. Маючи хороші знання, можна без проблем працювати на керівній посаді, наприклад, на фабриці або ще де-небудь і отримувати від 6,5 тисяч злотих нетто.

Торговий представник

Без уміння спілкуватися з людьми та хорошого знання польської мови тут ніяк. Уміння продавати приносить хороші доходи. Для цього, звичайно, потрібно постаратися, можливо навіть повчитися у тих, хто реально досяг висот у цій справі. Тим більше зарплата хорошого торгового представника стартує від 4,5 тисяч злотих і вище.

Шеф-кухар

Це одна з професій, де просто необхідний талант. А до нього трохи терпіння та бажання вдосконалюватися. Заробити можна більше 6 тисяч злотих.

Як ми бачимо, багато що залежить від бажання працювати. Багато нових професій і дуже затребувані старі дають хороший прибуток. Головне прагнути й шукати сферу, в якій вам вдасться розкрити свої таланти.