logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Робота «в чорну» в Польщі. До яких наслідків це може призвести?

Робота «в чорну» в Польщі. До яких наслідків це може призвести?
Останньою гучною новиною стало те, що Україні нарешті дають безвізовий режим. Цей процес був затяжним і одним з обгрунтувань, чому безвіз не хочуть давати було те, що уряди країн ЄС бояться напливу українських нелегалів для роботи «в чорну».

Не секрет, що роботодавці будь-якої країни, і польські теж, бажаючи знизити витрати в господарській діяльності допускають працівників до роботи без підписання з ними договорів. Тобто попростому, співробітники працюють «в чорну».

Відповідно до закону «Про сприяння зайнятості та установах ринку праці», незаконним працевлаштуванням є:
  • доручення роботи без підписання договору у встановлені терміни,
  • невнесення працівника в систему ZUS,
  • працевлаштування або доручення виконання іншої оплачуваної роботи безробітній особі без повідомлення відповідного районного управління праці,
  • доручення виконання роботи іноземцю, який не отримав дозвіл на роботу (виняток становлять деякі категорії іноземців. Наприклад, ті які прибувають в шлюбі з громадянином Польщі).

Якщо на підприємство прийде інспектор з Державної інспекції праці та встановить, що працівник виконує роботу без підписання відповідного договору, то він повідомить в податкову. Це, відповідно, потягне за собою перевірку податковою інспекцією.

При цьому, якщо буде встановлено, що працівник приступив до роботи без підписання трудової угоди і за нього не платять внески ZUS, то відповідальність повністю лежить на роботодавцеві. Працівника же в цьому випадку від відповідальності звільнено.

Відповідно до ст. 120 п. 1 і 2 «Про сприяння зайнятості та установах ринку праці», якщо роботодавець доручить іноземцю незаконно виконувати роботу, тобто без отримання відповідних дозволів, то він здійснює правопорушення, яке карається штрафом в розмірі від 3000 до 5000 злотих, а іноземцю загрожує штраф від 1000 до 5000 злотих.


Крім того, інспектори повідомляють про таке порушення (робота без дозволу) прикордонникам - про порушення законів про іноземців, воєводу - про порушення правил працевлаштування іноземців.


На підставі повідомлення інспектора, прикордонна служба може зобов'язати іноземця залишити територію Польщі. У цьому випадку витрати, пов'язані з видачею і виконанням рішення про обов'язок іноземця до повернення, несе роботодавець.

В незалежності від вищевказаних санкцій, роботодавець може нести відповідальність за наслідки, що випливають з доручення роботи іноземцеві, незаконно залученого до робіт або незаконного перебуває на території Польщі. Наприклад, за отримання травми під час виконання роботи іноземцем (випадок на виробництві) або за матеріальну шкоду клієнтові.


Якщо роботодавець доручає роботу іноземцю, який знаходиться на території Польщі нелегально, то йому може загрожувати, в деяких випадках навіть відповідальність у вигляді позбавлення волі від 3-х років або заборона займатися господарською діяльністю. Це наприклад, для ФОП означає повну ліквідацію підприємства або його тривала «заморозка». Працівник же в такому випадку карається штрафом від 3000 до 5000 злотих, в деяких випадках до 10000 злотих і депортацією із забороною виїзду на територію Польщі та країн ЄС як мінімум на півроку.

Так що перш, ніж надати іноземцеві роботу без підписання договору на території Польщі (якщо ви роботодавець), або погодитися на таку роботу (якщо ви здобувач), задумайтеся, чи варто воно того.
Категорiї: робота в польщі