logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Різдвяні ярмарки в Польщі-2018: Де? Коли? І чим примітні?

Різдвяні ярмарки в Польщі-2018: Де? Коли? І чим примітні?

Різдвяні ярмарки в містах Польщі –чи не найбільш довгоочікувана подія кожної зими. Де і коли пройдуть у Польщі Різдвяні ярмарки нинішнього року? Чим вони запам'ятаються і що цікавого готують їх організатори?

Отже, Різдвяний ярмарок у Гданську. Проходитиме на центральній площі міста з 1 по 23 грудня.

Для гостей будуть працювати численні торгові ряди, де можна буде скуштувати національні польські страви, а також побачити і купити вироби ручної роботи майстрів з різних куточків країни. Головною розвагою стане колесо огляду AmberSky, прикрашене тисячами різнокольорових вогнів. Піднявшись на висоту 50 метрів, його пасажири милуватимуться дивовижним краєвидом на Труймясто. А ще відвідувачів Різдвяного ярмарку в Гданську чекає 4-рівнева млин Ангелів, карусель з венеціанськими кіньми, Зачарована перевезення і «Przystań pod Jemiołą» - місце примирення всіх ворогуючих.

Різдвяний ярмарок у Вроцлаві розпочалася 23 листопада і триватиме до самого Нового року, до 31 грудня.

За традицією, її відвідувачі побачать величезну вітряк, пройдуться по декільком десяткам торгових павільйонів, спробують глінтвейн в чобітку, проїдуться на каруселях та інших атракціонах. В цьому році спеціально для дітей в центрі Старого міста з'явився Казковий ліс з декількома сотнями ялинок, казковими героями, ангелами і гігантськими гномами. Особливо перспективною є частина ярмарки, присвячена різдвяній кухні регіону Нижньої Сілезії. До речі, як і в минулому році, свої товари на святковому ярмарку у Вроцлаві представлять торговці з різних країн. Вони привезуть місцеві делікатеси, в тому числі, печиво з Туреччини, макарони з Італії і салямі з Угорщини.

Різдвяний ярмарок у Кракові розпочнеться 30 листопада і триватиме до 26 грудня.

Під час святкового ярмарку старовинний Краків повернеться до історії: численні торговці розташуються в невеликих будиночках на Суконних рядах. Тут можна буде купити розписані вручну ялинкові кулі, вироби з натуральної вовни, кераміку, ювелірні прикраси з бурштином, дерев'яні шкатулки і багато іншого. Традиційно на ярмарку можна буде спробувати осципек з Закопане, запечений на грилі і глінтвейн «гжанець галиційські». Зі спеціальних заходів варто відвідати концерт з виступами народних артистів і Різдвяний вертеп.

Різдвяний ярмарок у Ольштині буде проходити лише 3 дні: з 13 по 16 грудня на центральній площі міста.

Цього року Ольштин буде казково прикрашений: відвідувачів ярмарку чекають величезні Різдвяні їли, сніжинки, сніговики і барвиста ілюмінація. А ще нинішня Різдвяний ярмарок в Ольштині запам'ятається одним знаменитим гостем: прямо з Фінляндії в місто приїде справжній Санта-Клаус. Під час ярмарку можна буде побачити танцювальні шоу у виконанні учнів Ольштинська шкіл, акторів академічного театру Kloszart, численні музичні виступи та взяти участь в сніжному шоу.

Різдвяний ярмарок у Познані в цьому році проводиться відразу в двох місцях. Почалася вона 17 листопада і триватиме до 21 грудня на Площі Свободи. А з 1 грудня і до 21 числа того ж місяця Різдвяні забави відбуватимуться і на Ринковій площі.

У цьому році на додаток до сувенірних кіосків тут працюватимуть справжні американські гірки і колесо огляду. Однією з головних визначних пам'яток стане Міжнародний фестиваль льодової скульптури (8 грудня - Старий Ринок). А 15 грудня в місті пройде святковий парад.

Різдвяний ярмарок у Варшаві розпочалася 23 листопада і закінчиться тільки в 2019 році.

Святкові заходи пройдуть відразу в декількох місцях. Однак найяскравіші події очікуються на Старій площі столиці. Буквально щодня тут буде проходити якесь тематичний захід. Організатори підготували безліч розваг для найменших відвідувачів свята. Протягом усієї ярмарки працюватимуть торгові ряди з найрізноманітнішими товарами і виробами. А ще всі відвідувачі ярмарку в цьому році зможуть покататися на справжньому ковзанці.