logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Рейтинг найдешевших міст Європи для відпочинку

Рейтинг найдешевших міст Європи для відпочинку
Британська фінансова компанія Post Office Travel Money днями опублікувала список найдешевших європейських міст для відпочинку цієї весни. Краків визнаний найдоступнішим містом для відпочинку в Європі.

Так само Вільнюс і Рига названі найдоступнішими для європейських туристів містами з точки зору витрат на відпочинок. Польська столиця Варшава зайняло четверте місце в рейтингу, складеному на основі аналізу цін на популярні серед мандрівників послуги й товари.

Рейтинг був складений за допомогою аналізу цін на різні популярні у туристів послуги й товари в 36 містах Євросоюзу. Так, наприклад, враховувалися вартість середньої чашки кави, пляшки пива, комплексного обіду на двох з пляшкою столового вина, проїзд на громадському транспорті, а також ціна на дводенне перебування в тризірковому готелі. Таким чином вдалося підрахувати приблизну кількість грошей, необхідну для проведення святкового вікенду в одному з цих 36 міст.

Як виявилося, найдешевше вихідні обійдуться туристам у Кракові, і будуть коштувати в середньому близько $230. Друге місце в списку займає Вільнюс, за відпочинок у столиці Литви бажаючим доведеться заплатити близько $232. Замикає трійку лідерів Рига: щоб провести там вихідні буде потрібно близько $242.

Також до першої десятки увійшли: Будапешт, Прага, Афіни, Лісабон і французький Лілль. У другій десятці рейтинг відкрила столиця Мальти — Валлетта, в ній туристи витратять майже 250 євро. Слідом за нею хорватський Дубровник, Страсбург, Ніцца, Таллінн, Мюнхен, Рим, Берлін і місто Пальма на Балеарських островах Іспанії. Замикає топ-20 столиця Шотландії — Единбург, де туристам для відпочинку на весняних канікулах буде потрібно близько 350 євро.

Автори щорічного списку, з метою економії, радять відпочивати в містах східної Європи.