logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Рейтинг кращих робочих місць у Польщі

Рейтинг кращих робочих місць у Польщі

Робота Робота робота! Для багатьох це слово асоціюється з рутиною, стресом. Але є компанії, які можуть змінити повністю ваше ставлення і уявлення про роботу.

Протягом десяти років глобальна консалтингова компанія Great Place To Work проводить дослідження, спрямовані на виявлення компаній, де робота — це чисте задоволення. Цей рік виявився рекордним за кількістю компаній, що беруть участь у ньому . Було досліджено 113 компаній і організатори розділили їх на дві категорії (середні та великі компанії). Серед переможців були в основному підприємства з ІТ-індустрії, але не тільки. Нижче ми представимо список кращих місць роботи в Польщі.

Список найкращих робочих місць у Польщі
Результати дослідження дозволили виявити цілих 25 компаній, в яких стандарти роботи знаходяться на найвищому рівні, співробітники відчувають себе цінними й переконані, що їхнє робоче місце є етичним і чесним.

Серед компаній, в яких зайнято менше 500 осіб, перемогли:

 1. Mercedes-Benz Bank
 2. Brown-Forman Polska
 3. Trans.eu Group S.A.
 4. Cadence Design Systems
 5. Hitachi Capital Polska
 6. Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o.o.
 7. GROHE Poland
 8. Smith & Nephew Sp. z o.o.
 9. Apotex Polska
 10. 3M Poland
 11. VFS Usługi Finansowe Polska
 12. Groupon Sp. z o.o.

У категорії великих компаній (більше 500 осіб), уваги заслуговують наступні роботодавці:

 1. Cisco Poland
 2. Objectivity
 3. Microsoft Sp. z o.o.
 4. Akamai Technologies
 5. Sii Polska
 6. Motorola Solutions Systems Polska
 7. 3M Service Center EMEA
 8. Grupa IKEA w Polsce
 9. EY (Ernst & Young)
 10. Dell Products (Poland)
 11. Shell Polska
 12. DOZ S.A.
 13. Link4 TU S.A.

У чому відмінність від інших?
Етика в управлінні компанією і виключно людський підхід до співробітників — це ще не все. Підприємства, які були нагороджені в рейтингу кращих робочих місць у Польщі, піклуються про своїх співробітників по-іншому. Працюючи у вищезазначених місцях, ви можете розраховувати на безліч бонусів, включаючи дні творчості, доступ до ігрових кімнат і зон відпочинку, робочі місця з дитиною і навіть уроки кулінарії або сніданки. Такі бонуси змушують роботу припинити бути пов'язаною тільки із зусиллями, які необхідно використати для виконання обов'язків, пов'язаних із робочим місцем, і це створює дружню атмосферу: можливість зустрітися з колегами в приємній обстановці та поспілкуватися на різні теми.