logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Прокат електроскутерів у Польщі: де шукати та скільки коштує

Прокат електроскутерів у Польщі: де шукати та скільки коштує

У Польщі відкрився прокат електроскутерів. Серед міст, де доступна ця послуга: Варшава, Вроцлав, Познань, Лодзь, Калобжег, Краків, Труймясто, Люблін.

Вже зараз можна зарезервувати скутер всього за 0.60 зл/хв, а для студентів 0.50 зл/хв. Так само для вигідного користування можна взяти скутер на цілий день за 69 зл.

Як це зробити?

Все дуже просто: для початку потрібно завантажити додаток blinkee.city, зареєструвати свої дані, номер карти й фото посвідчення водія. Після чого знайти в додатку вільний скутер і зарезервувати в потрібному для вас місці. Резервація скутера діє 15 хв. За цей час ви можете доїхати або ж дійти до місця його знаходження. Скутер розблокується через додаток всього лише одним натисненням кнопки. Після відкриття в багажнику ви знайдете два шолома для безпечної їзди.

Для зручності, виїжджати на скутерах можна навіть за межі міста, головне після закінчення їзди залишити його в будь-якому місці, але вже в межах міста. Швидкість такого транспортного засобу 45 км/год, а заряду батареї вистачає на 80 км.

Після закінчення поїздки варто лише за допомогою програми завершити поїздку та заблокувати скутер.