logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Прогнози польського ринку праці на 2018 рік

Прогнози польського ринку праці на 2018 рік
Рекрутингова компанія «Michael Page» опублікувала звіт з оцінки ринку працевлаштування, в якому представила прогнози для роботодавців на 2018. Як кажуть автори, збережуться попередні тенденції, тобто зміцнення позиції працівників і боротьба фірм за кращих кандидатів.

За щорічними даними дослідження «Confidence Index», яке проводить рекрутингова компанія «Michael Page», оптимізм кандидатів на працевлаштування в Польщі протягом усього 2017 систематично зростав - з 58% в першому кварталі до 63% в четвертому. Річна середня кількість позитивних відповідей була на 4,2% вище, ніж минулого року (56,3%).

«Після наших спостережень можна зробити висновок, що в 2017 фірми не тільки брали кандидатів на вільні робочі місця, а й створювали нові. Це безпосередньо вплинуло на настрої на ринку працевлаштування. Згідно з анонсами наших клієнтів, можна очікувати, що в 2018 фірми продовжать інтенсивний набір працівників. Тому кандидати можуть дивитися в майбутнє з оптимізмом і розраховувати на велику кількість цікавих пропозицій роботи, якими їх будуть заманювати роботодавці», - говорить Петро Дзедзіс, директор «Michael Page »і член правління Польського форуму HR.

Усе це впливає на факт зміцнення позиції працівника на ринку працевлаштування, в зв'язку з чим роботодавці в цьому році будуть змушені мати справу з декількома істотними факторами. Перший - це бажання співробітників розвивати власні уміння й навички. На даний фактор вказували 74,2% кандидатів. Це нерозривно пов'язано з тим, що вони очікують від роботодавця організації різних цікавих навчальних програм, за допомогою яких можна буде отримувати нові знання й досвід.

Важливою для співробітників також є нематеріальна мотивація. На це вказують самі працівники. 57,4% могли б для власного досвіду взяти на себе додаткові обов'язки або проекти в фірмі.

Серед суттєвих очікувань з'явилося й підвищення заробітної плати. На думку 54,5% кандидатів, які відповіли на це питання, вони чекають збільшення зарплати протягом найближчих 12 місяців. Більш того, 44,2% хотіли б отримати підвищення в структурі своєї організації.