logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Прикордонники навчають роботодавців і працівників-іноземців з питань легального працевлаштування

Прикордонники навчають роботодавців і працівників-іноземців з питань легального працевлаштування

Згідно зі статистикою Вармінсько-Мазурського прикордонного управління, близько 30% працюючих у регіоні іноземців працюють з порушенням діючих норм.

Громадяни України, за якими слідували Білорусь і Молдова, найчастіше були оформлені на роботу з порушеннями законодавства. За словами прес-секретаря прикордонної служби Вармінсько-Мазурського воєводства Мирослави Олександрович, під час навчання роботодавцям роз'яснюють всі аспекти, пов'язані з працевлаштуванням іноземців.

— Іноземці, які хочуть легально працювати в Польщі, також приходять на ці зустрічі, — повідомили в прес-службі.

Представники прикордонної служби визнали, що роботодавці з-за меж регіону також звертаються за порадою щодо працевлаштування іноземців у Вармінсько-Мазурське відділення.

Згідно зі статистикою Вармінсько-Мазурського прикордонного управління, близько 30 відсотків співробітників-іноземців, працюють із порушенням діючих норм. Такі дані зберігаються протягом двох років.

Із січня цього року прикордонники перевірили зайнятість 2800 іноземців, і було встановлено, що понад 790 іноземців працювали до кінця вересня цього року всупереч чинним нормам. Офіцери наклали 55 штрафів на суму понад 22 тисяч злотих.

Основними повторюваними порушеннями правил були: робота без необхідного дозволу або заяви про намір довірити роботу, а також робота на інших умовах, ніж ті, які вказані в дозволі або заяві.

Галузі, в яких були виявлені порушення, — це компанії, що займаються брокерською діяльністю та транспортом, будівництвом, сільським господарством і туризмом.

Громадяни України, за якими слідували Білорусь і Молдова, найчастіше були незаконно зайняті.