logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Представництво роботодавців Поморського воєводства відкрилося у Львові

Представництво роботодавців Поморського воєводства відкрилося у Львові

У Гданську нарахували 26 тисяч легально працевлаштованих українців, але вже найближчим часом їх кількість може значно збільшитися завдяки новим перспективам співробітництва між містом і західним регіоном України. Вони з'явилися після того, як у Львові в кінці березня 2018 офіційно відкрили представництво Федерації роботодавців Поморського воєводства Польщі.

Як повідомляє портал міста Гданська, до цього у Львові протягом року працювало агентство працевлаштування, засновником якого була фірма з Труймяста. Однак після відкриття регулярного авіаційного сполучення між двома регіонами зацікавленість у співпраці для залучення більшої кількості працівників з України виявили й адміністрація Гданська, й Поморське бюро праці.

- Ми готові отримати тисячу кваліфікованих зварників. Уже зараз в Гданську легально працює 26 тисяч українців, але потреба в працівниках зростає, оскільки економіка Гданська розвивається в бурхливому темпі, – зазначив керівник Гданського бюро праці Роланд Будник.

Офіс представництва Федерації роботодавців Поморського воєводства розташований на вулиці Федьковича, 10, це всього в 500 метрах від головної залізничної станції Львова. Зараз тут працює чотири людини на чолі з керівником Мариною Пономаренко. Їх завданням є не тільки рекрутація нових працівників для підприємств Поморського воєводства, а й проведення статистичних досліджень, необхідних, щоб краще зрозуміти, хто з українців вибирає для працевлаштування Гданськ, а хто та з яких причин – інші польські міста.

В офісі можна отримати не тільки допомогу щодо можливостей і варіантів роботи в Польщі, а й інформаційні матеріали, які рекламують Гданськ. Таким чином, там будуть намагатися додатково розвивати ділові, наукові та туристичні зв'язки між Львовом, Львівською областю та Поморським воєводством.

- Я рада, що зараз Гданськ має своє «мале посольство» у Львові. Це шанс встановити всебічне співробітництво, яке буде корисним як для Гданська, так і для Львова, а також для наших регіонів, – підкреслила заступник мера Гданська з економічної політики Олександра Дулькевіч.

У Федерації роботодавців Поморського воєводства відзначають, що відкриття їх представництва у Львові стало першою подібною ініціативою польського міста за межами східного кордону. Очікується, що це може позитивно вплинути на взаємний обмін у багатьох сферах, а також формування добросусідських відносин.

- Запланувавши відкриття представництва у Львові, ми хочемо піти назустріч величезній зацікавленості українських громадян роботою в Польщі та стимулювати їх вибирати Гданськ. Крім популяризації гданських компаній і можливостей працевлаштування в Гданську, діяльність представництва у Львові також може зосереджуватися на широкому просуванні Гданська як міста дружнього та відкритого для всіх громадян, які проживають і працюють там, незалежно від того, звідки вони прибули, – йдеться в інформації Федерації роботодавців Поморського воєводства.

Найближчим серйозною подією, організація якої проходить за участі новоствореного представництва, стане львівсько-гданський ярмарок вакансій. Він запланований у Львові на травень місяць.