logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Польська авіакомпанія запустить ще один рейс в Україну

Польська авіакомпанія запустить ще один рейс в Україну
Польський авіаперевізник LOT c 3 серпня запускає нове пряме авіасполучення з міста Бидгощ в українську столицю — про це повідомляє агентство РАР з посиланням на представників компанії.

Розклад передбачає вильоти з київського аеропорту Жуляни в четверги та неділі о 23:40 (за Києвом) з прибуттям в Бидгощ о 00:40 на наступний день. Зворотні вильоти будуть виконуватися з міста Бидгощ в понеділки та п'ятниці о 05:10 з прибуттям до Києва о 08:00. Тривалість подорожі складе приблизно 2 години.

На сайті перевізника вже є можливість придбати квитки на перший рейс із Бидгощі до Києва. Квиток в економ-клас (на час підготовки цього матеріалу) коштував від 131 злотого, преміум — від 581 злотого.

У протилежному напрямку можна вилетіти пізно в неділю, щоб бути в Бидгощі в 0.40 понеділка. Правда, квиток в економ-класі коштує від 168 злотих, а преміум від 618 злотих.

Польська авіакомпанія у своєму повідомленні зазначає, що з точки зору участі на українському ринку, LOT є номером 1 серед перевізників з ЄС.

У 2017 році літаки компанії перевезли між Польщею та Україною близько 400 000 пасажирів, що означає збільшення на 120% за останні 2 роки.

Нагадаємо, польська авіакомпанія «LOT» з 2 липня 2018 починає виконувати рейси з Варшави до Запоріжжя. А бюджетний авіаперевізник «Ryanair» запустить сім рейсів між містами Польщі та України.