logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Польща з висоти пташиного польоту, або 7 польських хмарочосів, що пропонують житло іноземцям

Польща з висоти пташиного польоту, або 7 польських хмарочосів, що пропонують житло іноземцям

Вирушаючи в те чи інше польський місто, іноземці особливо ретельно підходять до пошуку потрібного житла. У пріоритеті – сучасні висотки, знявши апартаменти в яких, можна насолодитися шикарним видом на Польщу з висоти пташиного прольоту. Портал Polsha24 розповість, де шукати 7 найсучасніших хмарочосів Польщі.

Babka Tower у Варшаві. Рік побудови – 2000, кількість апартаментів – 299. Цей хмарочос – перший житловий будинок в Польщі, який зламав символічну межу висотою 100 метрів. За його дизайн відповідала відома студія архітекторів. Зняти житло на кілька днів можна на будь-якому з 28 поверхів. Крім того, під хмарочосом є три підземні рівні: це парковка на 675 автомобілів.

Łucka City у Варшаві. Рік побудови – 2004, кількість апартаментів –342. З моменту створення і до 2009 року цей 120-метровий будинок був найвищим житловим будинком у Польщі. Сьогодні це звичайний сучасний хмарочос з високошвидкісними ліфтами, басейном, фітнес-клубом і оглядовим майданчиком.

Sea Towers у Гдині. Рік побудови – 2009, кількість апартаментів – 265. Морські вежі – найвищий оглядовий майданчик в Труймясті. З висоти 125 метрів відкривається приголомшливий вид на Гданську бухту. Комплекс Sea Towers складається з двох хмарочосів, з'єднаних висячим проходом. Дизайн будівлі був розроблений у віденській студії польського архітектора. Будівельні роботи вимагали серйозної підготовки, так як будинок перебував усього в десяти метрах від води, на тому місці, де до 1930 року було море. Сьогодні Sea Towers вважається надзвичайно престижним місцем для оренди або купівлі нерухомості на березі Балтійського моря.

Widok у Щецині. Рік побудови – 2009, кількість апартаментів – 246. Це найвищий будинок у місті, висотою 18 поверхів. Знявши затишні та суперсучасні апартаменти на верхніх його поверхах можна насолоджуватися видом на Щецинську затоку. До речі, тут можна купити житло й влаштуватися на постійно. Сама будівля ретельно охороняється, а гостей та мешканців на першому поверсі зустрічає консьєрж.

Sky Tower у Вроцлаві. Рік побудови – 2012 кількість апартаментів – 236. Це не тільки найвищий житловий будинок, але і найвища будівля в Польщі в цілому. Однак спочатку плани були ще більш амбітними. Спочатку у Вроцлаві повинен був з'явитися хмарочос висотою 258 метрів. Однак невеликі фінансові труднощі та проблеми з реалізацією проекту змусили інвесторів змінити свої плани. В результаті була створена вежа, висота якої становить 206 метрів. Сьогодні в Sky Tower є громадський оглядовий майданчик, з якого в гарну погоду видно гору Śnieżka, розташовану в 100 км від міста.

Ilumino в Лодзі. Рік побудови – 2016, кількість апартаментів – 243. Цей найбільший житловий комплекс у Лодзі має 13 поверхів. Його мешканці також можуть скористатися підземною автостоянкою і загальними приміщеннями для відпочинку на 0 рівні. Цей хмарочос став деяким символом перетворення, яке переживає сьогодні місто. Завдяки йому сьогодні житло в центрі Лодзі стає все більш модним і престижним.

Warmia Towers в Ольштині. Рік побудови – 2016, кількість апартаментів – 198. Цей житловий комплекс складається з двох 14-поверхових веж, з'єднаних десятиповерхового висотної розв'язкою. Таким чином, сьогодні це найвищий житловий будинок в Ольштині. У безпосередній близькості від будівлі знаходиться Центральний парк, а в 2 км – озеро Укель зі спортивно-оздоровчим центром.