logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Польща в рейтингу країн трудової міграції

Польща в рейтингу країн трудової міграції

Сінгапур, Нова Зеландія, Німеччина та Канада — країни, в яких працюють і живуть найкращі закордонні фахівці й менеджери. Польща в цьому році на 25 місці в рейтингу Світового банку HSBC.

Популярність Польщі як місця для бізнесу зростає, так як все більше людей цінують потенціал економіки країни та її жителів, — кажуть експерти HSBC, які в звіті Expat Explorer в цьому році також звертають увагу на конкретні переваги Польщі для емігрантів, тобто іноземних фахівців і менеджерів. Польща — це відносно низька вартість витрат на проживання, багата культурна спадщина й приваблива природа. Все це дало Польщі 25-е місце в рейтингу цього року, в якому HSBC порівнює 31 країну. Рік тому Польща була на 28 місці.

Польща отримала найвищі оцінки в категорії економічних умов, включаючи суму доходів, стабільність роботи, перспективи кар'єри та баланс між роботою та особистим життям. В даних категоріях у Польщі 19-е місце, на 25-му місці Польща за такими критеріями як: загальна якість життя, безпека, вартість нерухомості та якість медичного обслуговування.

Кращою країною для емігрантів, вже четвертий раз, виявився Сінгапур. Високий рівень життя, хороший заробіток і високий рівень освіти й охорони здоров'я. Ось це категорії, які дозволяють Сінгапуру вигравати серед інших.

Однак кращу зарплату пропонує Швейцарія. В середньому $ 203 000 на рік. Це в два рази вище, ніж у середньому по світу. У рейтингу, правда, Швейцарія виявилася на 8 місці, зокрема, через дуже високі витрати на проживання та освіту дітей.

На другому місці з точки зору заробітної плати виявилися США ($ 185 000 на рік). У загальному заліку США на 23-му місці. У свою чергу, Німеччина, яка вийшла в трійку лідерів у цьому році, не входить у десятку країн із найкращими доходами для емігрантів.