logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Польща - у світовому рейтингу найкращих за якістю життя країн

Польща - у світовому рейтингу найкращих за якістю життя країн

Щорічно Польща, як і багато інших країн всього світу, бере участь у всіляких рейтингах, що визначають рівень розвитку країни, якість життя її жителів і багато іншого. Цього року представники компанії, які щорічно складають топ найкращих за якістю життя країн, вже провели дослідження і опублікували їх результати. При складанні рейтингу країни оцінювалися по десяткам різних категорій.

Вище за все якість життя – в Норвегії, найгірша – в Центральноафриканській республіці.

Польща зайняла 32-е місце серед 146 країн-учасників рейтингу. На загальний результат вплинули: тривалість життя в країні, умови проживання, рівень харчування, освіта, культура, забезпеченість робочими місцями, соціальна захищеність, розвиток транспорту та інші фактори. Польща продовжує отримувати хороші оцінки щодо задоволення потреб людини: якості питної води та гігієни, а також житла. При цьому в країні на високому рівні – особиста безпека та доступність вищої освіти. На загальний підсумок впливає також якість життя літніх людей і умови для розвитку молоді в країні.

До слова, позиція Польщі залишається в центрі списку протягом декількох років. Але держава щороку намагається поліпшити цей результат, створюючи максимально сприятливі умови для життя. Поки Польща – в так званій «другий» групі держав, які характеризуються високим рівнем розвитку.

У вищевказаному рейтингу у Білорусі – 65 позиція, а в України – на сходинку вище – 64. Недалеко від Польщі – Словаччина, Литва, Греція, Хорватія.

До речі, за рейтингом щастя в цьому році Польщі зайняла 42 позицію. А ось Україна в цьому рейтингу – на 138 місці з 156 країн. Російська Федерація в списку зайняла 59-е місце, а Білорусь перебуває на 73 місці.

Оцінка «щасливості» країн проводилася за кількома критеріями, в тому числі, за тривалістю життя, рівнем охорони здоров'я, соціальних програм.