logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Польща готує новий закон. Нещеплені іноземці не зможуть в'їхати в країну

Польща готує новий закон. Нещеплені іноземці не зможуть в'їхати в країну

«Кір наступає зі сходу», — б'є на сполох «Rzeczpospolita». Міністр охорони здоров'я Лукаш Шумовський підтвердив, що міністерство працює над проектом, який заборонив би в'їзд нещеплених громадян третіх країн у Польщу.

«Польські громадяни в безпеці. Вакцинація на рівні більше 95% дає нам захист від епідемії», — запевнив Лукаш Шумовський.

Головний санітарний інспектор Польщі Ярослав Пінкас заявив у неділю, 4 листопада, в ефірі телеканалу «TVN24», що «кір наступає через кордони, у нас не було кору вже кілька років». Він також висловив надію, що Польща «зможе зберегти статус країни, вільної від кору».

Ярослав Пінкас підкреслив, що потрібно вимагати щеплень від іноземців, які залишаються в Польщі довше. «Ми повинні запитати, чи була людина вакцинована і якщо ні, то вона повинна зробити щеплення», — сказав він.

Він визнав, що сучасна епідеміологічна ситуація «потребує інтенсивної роботи, щоб були вакциновані ті іноземці, які працюють у Польщі тривалий час». Він підкреслив, що це стосується, перш за все, людей, які працюють з дітьми.

«Ми зараз працюємо разом із керівником Міністерства внутрішніх справ і адміністрації, щоб дійти до якогось раціонального врегулювання. Однак це має бути зроблено дуже делікатним чином», — зазначив керівник Головної санітарної інспекції.

Нагадаємо, що раніше йшлося лише про обов'язкову вакцинацію біженців.

За даними санітарної інспекції, кількість випадків кору в Мазовецькому воєводстві зросла до 18.