logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Початок Різдвяних розпродажів. Скоро

Початок Різдвяних розпродажів. Скоро

Різдво — це прекрасне сімейне свято, коли можна робити подарунки своїм рідним і друзям. Для любителів шопінгу — це ще й можливість насолодитися розпродажами. Вже зовсім скоро в Польщі розпочнеться цей чудовий час, коли можна порадувати себе вигідними покупками. 11 відзначається Всесвітній день шопінгу. Крім того, Чорна п'ятниця в 2018 році припадає на 23 листопада, а 26 листопада — Кіберпонеділок. Це початок різдвяного божевілля.

Грандіозним розпродажам з нагоди «чорної п'ятниці» і Кіберпонеділку (онлайн-розпродаж) бути. Хоча багато хто звертає увагу, на те, що в Польщі немає таких вже грандіозних знижок. Багато магазинів обіцяють знижки на товари від 50 до 70%. Рідко трапляються 90% знижки.

Деякі магазини проводять Black Friday не тільки в п'ятницю 23 листопада, але й відводять для цього цілі вихідні 24-25 листопада, спеціально для туристів. І, о диво, 25 листопада — неділю, коли магазини будуть відкриті.

Так, магазини з предметами для дому Jysk спеціально тільки в Black Friday роблять ціни на окремі товари зі знижкою до 50% і продовжують робочий час до 21 години вечора. Обіцяють спеціальні знижки й у великих гіпермаркетах, таких як Auchan і Tesco.

Інформацію про всі магазини, які беруть участь в акції, незабаром з'явиться на сайті Black Friday Polska — www.black-friday.pl/sklepy.

Уже зараз відомо, що розпродажі будуть в магазинах, які пропонують косметику, одяг, взуття, електроніку, побутову техніку, комп'ютери, книги та багато іншого.

Відмінних покупок!