logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Почала працювати інфолінія для українських заробітчан у Польщі

Почала працювати інфолінія для українських заробітчан у Польщі

Громадяни України зможуть отримати юридичну консультацію з приводу легального працевлаштування в Польщі.

Глава польської Державної інспекції праці Веслав Лищек заявив про запуск спеціальної інфолінії для громадян України, які працюють у Польщі. Він повідомив, що в Польщі працює більш ніж 2,5 мільйони іноземців, серед яких 800 тисяч не працевлаштовані легально. Він підкреслив, що ця ситуація повинна змінитися – всі працівники в Польщі повинні платити податки в державну казну.

- Українці зможуть отримати юридичну консультацію з приводу легального працевлаштування в Польщі. Вони зможуть дізнатися, які умови потрібно виконати, щоб працювати легально. Також їм можуть порадити як, наприклад, написати скаргу на роботодавця й привести до того, щоб інспектор праці зайнявся справою конкретного іноземця, - підкреслив він.

Веслав Лищек зазначив, що часто українці стають жертвами недобросовісних роботодавців, які не виплачують вчасно зарплату й не забезпечують належних умов праці.

Інфолінія для громадян України (22 111 35 29) працює з 16:00 до 20:00. Телефон обслуговують чиновники зі знанням української мови.