logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Плюси та мінуси роботи українців у фастфудах у Польщі

Плюси та мінуси роботи українців у фастфудах у Польщі

Однією з найбільш актуальних тем для українців в Польщі є пошук роботи і, звичайно ж, умови праці. Але що робити, якщо робота потрібна терміново, знання мови на дуже низькому рівні і ви не маєте будь-якого досвіду або кваліфікацій? У такому випадку дуже багато українців (і не тільки) вибирають один з найпростіших шляхів: робота у всесвітньо відомих мережах фастфуду.

Молоді дівчата з України, які досить тривалий час пропрацювали в таких ресторанах швидкого харчування як KFC і McDonald’s, розповіли про деякі тонкощі роботи в подібних закладах. Ця стаття буде особливо корисна для тих, хто якраз збирається влаштуватися туди на роботу, так як відверті відповіді дівчат на наші запитання допоможуть прийняти вам правильне рішення і з’ясувати, з чим вам доведеться зіткнутися на роботі і чи влаштовує вас такий вид праці взагалі.

  1. Розкажіть трохи про свій графік роботи. Чи вважаєте ви його напруженим і чи дозволяє він вам поєднувати роботу з іншими активними заняттями? 

McDonalds: Найчастіше в подібних ресторанах є три основні зміни: перша приблизно з 6 ранку до 15, друга – з 15 до 23 і третя – нічна. У середньому зміна триває вісім годин. Але трапляється і так, що працюєш по 12 годин на добу. Звичайно, після таких змін сил на будь-яку активність після роботи не залишається. Відверто кажучи, навіть коли працюєш по вісім годин, ця робота забирає стільки енергії, що після робочого дня немає бажання що-небудь робити.

KFC: Робочі дні можуть поставити так, як ти хочеш, але є один нюанс: якщо вистачає працівників. Якщо мало працівників, то тобі будуть ставити зміни навіть тоді, коли ти попросиш вільний день. Робота в фастфуді виснажує і забирає багато сил, часто треба вибирати щось одне – або роботу, або хоббі.

  1. Які основні умови роботи? (колектив, начальство, ступінь ризику для здоров’я)

McDonalds: Якщо працюєш на кухні, то найбільш поширена форма небезпеки – опіки. Часто буває так, що обпікшись, не завжди маєш час, аби прикласти лід або обробити опік пантенолом. Все через кількість замовлень. В подібних ситуаціях просто продовжуєш смажити м’ясо на грилі, поки не зменшиться число замовлень. При роботі на касах, проблеми можуть виникати з гостями. Так, небезпеку може створювати саме спілкування з клієнтами. За останній час у моєму ресторані склалася кризова ситуація. Коли кількість працівників зменшилася в 2-3 рази, а число гостей набагато збільшилося. І зараз кожен працівник працює за 2-3 людини. Час очікування замовлень теж збільшився, що викликає невдоволення у гостей. Дехто ставиться з розумінням, але найчастіше доводиться по сто разів на день вислуховувати різного роду обурення. За зміну сильно втомлюєшся від цього негативу. З колективом мені дуже пощастило. І з керівництвом теж. Тут не звертають увагу на національність. А скоріше на те, наскільки добре ти зарекомендуєш себе як працівник.

KFC: Ця робота небезпечна, бо на кухні закладу знаходиться багато гарячих машин, тому завжди слід бути уважним. Є багато застарілого обладнання, й при користувані ним треба уважно читати інструкцію або пройти інструктаж. Колектив постійно змінюється, в цьому є великий мінус - не встигаєш налагодити стосунки з усіма (багато працівників звільняється).

  1. Чи задоволені Ви своєю заробітною платнею? Чи відповідає вона виконаній роботі? Яка годинна ставка? Скільки мінімум годин у місяць потрібно відпрацювати? 

McDonalds: Звичайний працівник отримує приблизно 13-14 злотих брутто. Складно сказати, чи відповідає зарплата виконаній роботі, так як раніше не працювала і немає з чим порівнювати. Але це безперечно фізично дуже складна робота, так як до 12 годин весь час стоїш на ногах. Плюс висока ймовірність травмування. І стрес. Мінімум годин в місяць залежить від ставки. Відповідно, повна ставка – 180 годин, 3\4 – 120 годин, півставки – 80 годин і 1\4 – 40 годин.

KFC: Я отримую 13 злотих за годину, на мою думку, для такої роботи це нормальна ставка (часом від працівника вимагають того, щоб він робив більше роботи, але за таку саму платню, тому кожен встановлює свої пріоритети). За місяць ти повинен відпрацювати мінімум 120 годин.

  1. Чи є в роботодавця якісь особливі вимоги, з якими Ви змушені стикатися на роботі щодня?

McDonald’s: Щоб влаштуватися, особливих вимог немає. Головне – бути повнолітнім (18 років). І відсутність протипоказань лікаря. Також важливий зовнішній вигляд під час роботи: зібрані в хвіст або кіску волосся, підстрижені нігті, випрасувана форма і чорне шкіряне взуття.

KFC: Головні вимоги: працьовитість, дотримання стандартів компанії і стресостійкість. Також при прийняті на роботу нам видають два екземпляри форми. Ми маємо працювати тільки в цій формі. Не можна фарбувати і відрощувати нігті або носити кольорові резинки для волосся. Ще має бути безпечне взуття.

  1. Через який час можна відмовитися від роботи і чи відбувається це безконфліктно?

McDonalds: Безумовно, це залежить від керівництва. Там, де я працюю, деякі звільнялися одразу після першого ж робочого дня. У більшості випадків це не викликає конфліктів. Також можуть попросити попереджати про звільнення за місяць.

KFC: Якщо ти працюєш на „umowa o pracy”, то мусиш відпрацювати 2 тижні перед своїм звільненням. Якщо ти підписав „umowa o zlecenie”,  то ти маєш право звільнитися у будь-який момент. 

  1. З якими труднощами Вам доводиться зіштовхуватися на роботі найчастіше?

McDonalds: Складно сказати. Так як я працюю тут уже два роки, будь-які труднощі стали повсякденністю. Я до них звикла. Мабуть, спочатку складно звикати до нереально швидкого темпу роботи. Може бути так, що ти всю зміну простоїш на касі. А може так, що будеш за двох виконувати роботу, бігати з одного робочого місця на інше. Часто можуть попросити залишитися на кілька годин довше. Так як працювати нікому. Але не дивлячись на це, подібні місця дуже втягують. Не встигнеш помітити, як ти вже відпрацював тут два роки.

KFC: В закладах швидкого харчування працівники почувають себя незахищеними, будь-який клієнт може піддійти і образити або по-хамськи віднестися до працівника (особливо до касирів).