logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Перелік найбільш завантажених вулиць Варшави

Перелік найбільш завантажених вулиць Варшави

Рух автомобілів у столиці Польщі дуже насичений, особливо в години пік. Управління міських доріг опублікувало дані про інтенсивність руху на варшавських вулицях. В яких місцях столиці дуже багато автомобілів, і де водії можуть спокійно проїхати – читайте в нашій статті.

Кожен рік по вулицях Варшави проїжджає кілька сотень мільйонів автомобілів. Найбільш завантаженим в минулому році став міст Grota-Roweckiego. По ньому проїхало 62 млн машин. Трохи менше, 40 млн, було на мосту Łazienkowskim, а 38 млн – на алеї Prymasa Tysiąclecia, випливає з даних системи Автоматичних вимірювань руху Управління міських доріг (ZDM).

Вимірювання з кількох різних точок міста показують, яка інтенсивність руху у Варшаві. На частині вулиць рух зрic, але на деяких зафіксували і зниження.

Дуже завантажена кожен день Wisłostrada – у минулому році тут нарахували 36,5 млн авто (зростання більш ніж на 2 млн порівняно з 2016 р.). На Dolinę Służewiecką було 29 млн машин, трохи менший рух відзначили на al. Krakowskiej (15 млн) і на мосту Marii Skłodowskiej-Curie (близько 20 млн автомобілів).

Також велика інтенсивність руху у Варшаві була на вулицях Bronisława Czecha, Pułkowa, Wawelska, Górczewska, Aleja Jana Pawła II, насиченим був трафік на мосту Gdański i Wybrzeże Szczecińskie.