logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Офіс на один день – усе популярніша послуга в Польщі

Офіс на один день – усе популярніша послуга в Польщі

Польща – європейська країна, яка швидко розвивається. Тут щорічно відкриваються тисячі фірм, будуються офісні будівлі й споруди. Одним словом, країна йде в ногу з часом. Однак із розвитком інтернету все частіше стала можливою дистанційна робота, і багатьом фірмам зовсім невигідно орендувати приміщення, платити орендну плату й оплачувати комунальні послуги. Але поляки вирішили дану проблему новим модним європейським способом. Відкрили офісні приміщення, які можна орендувати на день, два, тиждень і навіть місяць. Розберемося, що ж це таке?

Офіс на день або коворкінг простір – це комфортабельно облаштоване офісне приміщення, із загальним і окремими залами, де стоять столи, офісні крісла, принтер, сканер, комп'ютер, безкоштовний wi-fi та інше. Обов'язковими атрибутами подібних закладів є наявність конференц-залу й кухні з кавоваркою, мікрохвильовою піччю та плитою. Адже комфорт клієнта понад усе.

Тут абсолютно кожен може орендувати собі потрібне місце, добре й продуктивно попрацювати весь день, маючи під рукою все найнеобхідніше.

Багато фірм, маючи зовсім маленькі офіси, орендують в подібних закладах конференц і зали переговорів, зустрічаються з партнерами та з комфортом проводять час.

Вартість оренди робочого місця на один день залежить від міста, в якому ви вирішите орендувати офіс. У великих містах типу Варшави, Кракова та Гданська, ціна за один день оренди не перевищить 30 зл. У менших містах, типу Білостока, Торуні, Бидгощі вартість досягне 20-25 зл. Що, погодьтеся, абсолютно недорого для одного дня в повністю обладнаному офісі.

У даний час таких офісів у Польщі з'явилося досить багато. Адже подібні заклади тут же знайшли безліч шанувальників серед журналістів, господарів рекламних агентств і тих працівників, яким для роботи потрібен лише інтернет і комп'ютер. А таких у сучасному світі не мало.

Якщо раптом, опинившись у Польщі, ви зрозумієте, що вам терміново необхідне комфортабельне робоче місце з швидким інтернетом і приємною атмосферою, неодмінно пошукайте офіс на годину у вашому місті.