logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Oddam za darmo: де у Польщі можна отримати речі абсолютно безкоштовно?

Oddam za darmo: де у Польщі можна отримати речі абсолютно безкоштовно?

Живучи за кордоном, люди часто задаються питанням, як і на чому можна найбільше заощадити? Але якщо найчастіше мова йде про традиційні знижки, акції та розпродажі, то далеко не всі знають, що у Польщі є декілька місць, де цілком пристойний товар можна придбати абсолютно безкоштовно! Не вірите? У цій статті детально розповідається про те, як потрібні вам речі можна отримати задарма, і це не жарт.

GUMTREE

Gumtree.pl – один з найпопулярніших сервісів для розміщення безкоштовних оголошень. Тут можна знайти практично все, в тому числі – магічний розділ «oddam za darmo» (віддам безкоштовно). У відповідній закладці постійно висить більше 300 актуальних оголошень, в яких користувачі інтернет-сайту повідомляють, які речі вони готові віддати абсолютно безкоштовно. Тут можна знайти повний спектр необхідних речей: меблі, електроніку, побутову техніку, дитячий одяг та іграшки, а також багато іншого. Достатньо лише зайти на сайт gumtree.pl і вибрати розділ «Oddam za darmo».

OLX

Olx.pl – це прямий конкурент gumtree.pl, так як даний сайт також служить для розміщення безкоштовних оголошень з усіх куточків Польщі. Аналогічно Gumtree, на Olx теж є активний розділ «Oddam za darmo» з такими категоріями, як автомобілі, дім і сад, електроніка, мода, сільське господарство, для дітей, спорт, хобі, музика й освіта. Тільки от, на відміну від gumtree.pl на olx.pl оголошень з поміткою «віддам безкоштовно» в тисячі разів більше! На даний момент в середньому можна переглянути близько 30 000 подібних оголошень. Тому, якщо ви хочете добряче на чомусь заощадити – радимо вам часто перевіряти актуальні пропозиції на olx.pl.

ODDAM ZA DARMO

«Віддавайте непотрібні речі безкоштовно іншим» – це слоган нового безкоштовного додатку для платформи Android – Oddam za darmo, в якому можна безкоштовно розміщувати та переглядати оголошення з розділу «віддам задарма». За допомогою головного меню можна шукати категорії предметів, серед яких: музичні інструменти, одяг, електроніка, домашні тварини й навіть твори мистецтва. Додаток – це кращий спосіб позбутися від непотрібних речей на користь того, щоб вони безкоштовно потрапили в руки нужденним.

UWAGA, SMIECIARKA JEDZIE

Uwaga, śmieciarka jedzie – це своєрідний проект, придуманий мешканкою Варшави Домінікою Шачилло в 2013 р., присвячений викинутим старим меблям. Виявилося, що на смітниках дуже часто можуть завалятися справжні вінтажні «перлини», тому Домініка вирішила створити спеціальну сторінку у Фейсбуці, де кожен, хто побачив викинутi меблі на вулиці свого міста, може зробити фото й завантажити його в групу, підписавши адресу. Таким чином, колекціонери, реставратори або просто ті, кому меблі знадобляться більше, ніж їх попереднім власникам, можуть без докорів сумління забрати їх собі. Завдяки стрімкому розвитку проекту, основна група (орієнтована на Варшаву) була розділена на місцеві групи кожного великого міста Польщі, в яких ви можете повідомити про знахідку серед сміття і тим самим полегшити пошуки для тих, кому викинуті меблі виявяться потрібніше.

WARSZAWA ZA DARMO (Waw4free)

4free.waw.pl – це інформаційний інтернет-портал, який сповіщає про безкоштовні заходи, які проходять у столиці Польщі в даний момент, або проходитимуть у найближчому майбутньому. Будь-який бажаючий може подивитися інформацію абсолютно про всі намічені культурні заходи, в яких можна взяти участь, не витративши ні копійки зі свого гаманця. На сайті є зручний календар для пошуку конкретної дати, а також можливість вибрати цікаву для вас категорію (наприклад, для дітей, спорт, кіно, театр, концерти і тд.).