logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Нові умови подачі заявок на шенгенські візи з 1 січня 2018 року

Нові умови подачі заявок на шенгенські візи з 1 січня 2018 року

Раніше для оформлення візи Шенген потрібно було в обов’язковому порядку залишити заявку на інтернет ресурсі або звернутися в колл-центр. Але ще на початку 2017-го умови прийому анкетних даних спростилися. Тепер у пунктах прийому (ППВА) візові анкети та інші документи реєструють на оновлених умовах.

Більш доступний алгоритм отримання візи вже в 2017 р. почав працювати в різний час у Харкові, Тернополі, Дніпропетровську, Луцьку, Вінниці, Рівному, Одесі, Львові.

Новий порядок дій для оформлення заявок на візу

Відповідно до оптимізованих умов, перший крок для отримання Шенген візи – оплата сервісного збору для реєстрації. Платіж можна здійснити у філіях двох фінансових установ на вибір: Кредо Банку / Ідея Банку, захопивши з собою весь пакет паперів.
Внісши суму мита, ви отримаєте власний PTN-код, який за добу автоматично стане активним.

Фіксація часу та дати подачі документації також відбувається в авторежимі. Співробітникові банку потрібно буде сказати свій актуальний номер. Зв’яжуться з вами для підтвердження зазначених у заявці відомостей.

Увага! В столиці, Харкові, Одесі, Вінниці ППВА максимально спростили схему реєстрації для бажаючих отримати Шенген візу. Вже з 1 січня 2018 р. нововведення увійдуть в обіг.

Зокрема в таких населених пунктах скасують реєстрацію для тих, хто планує оформити Шенгенську візу в Польщу. Їм не потрібно буде попередньо телефонувати до оператора ППВА. Досить звернутися прямо в Пункт Прийому анкет свого округу у Вінниці, Харкові, Одесі та столичному відділенні.

Що для цього потрібно?

З першого дня 2018 р. порядок отримання візи Шенген в цих консульських округах наступний:

Оплата збору за обслуговування Кредо Банку / Ідея Банку. Не забудьте захопити всі необхідні папери і при бажанні вказати тип очікуваної візи.
Попередня реєстрація не потрібна – звертайтеся безпосередньо в ППВА.

Найбільш короткий і комфортний шлях:

Залиште заявку на подачу документів на офіційному порталі Польського консульства. Сума консульської мита – €35.

Завдяки новій спрощеній схемі не потрібно чекати зворотних дзвінків від оператора колл-центру і бути прив’язаним до згенерованої системою даті подачі документації. Тепер потрібно тільки оплатити мито й з усіма паперами з’явитися в ППВА. Коли це зробити – вирішувати тільки заявнику.

Години прийому документів: ПН. – ПТ.: 08:30 – 16:30, крім свят і вихідних. Списки всіх ППВА, адреси й телефони можна знайти в інтернеті.