logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Нові правила провезення багажу від авіакомпаній Ryanair і Wizzair

Нові правила провезення багажу від авіакомпаній Ryanair і Wizzair

З 1 листопада 2018 року компанії Ryanair і Wizzair міняю правила провезення багажу.

Що змінилося в Ryanair з листопада 2018 роки?

Пасажири, які подорожують на цьому авіаперевізнику з 1 листопада по базовій ціні квитка, зможуть взяти з собою тільки одну невелику ручну поклажу. Розмір сумки або рюкзака не може перевищувати 40 x 20 x 25 см (трохи більше, ніж попередній дозволений розмір ручної поклажі 35 x 20 x 20 см), що на практиці означає багаж, який повинен вміщватися під сидінням пасажира.

Пасажири, які хотіли б взяти зайву валізу вагою до 10 кг, повинні додатково придбати послугу Priority Boarding і заплатити за багаж від 38 злотих — 8 євро при бронюванні квитка або 10 євро, якщо доплата буде проведена за 40 хвилин до вильоту. Якщо ви не зробити додаткову плату заздалегідь, ви можете заплатити за 10-кілограмову валізу в пункті реєстрації заїзду 20 або 25 євро.

Wizz Air — зміни в правилах провезення багажу з 1 листопада 2018 року

Авіаперевізник Wizz Air також змінює правила провезення багажу з 1 листопада 2018 року. З цього періоду пасажири Wizz Air зможуть взяти на борт літака одну ручну поклажу. Розміри багажу не можуть перевищувати 40 х 30 х 20 см (нагадаємо — в Ryanair 40 х 20 х 25 см). Цей багаж повинен бути поміщений під пасажирське сидіння.

Хто, крім невеликої ручної поклажі (сумка для ноутбука, сумка для жінок, рюкзак), хотів би взяти з собою також велику ручну поклажу — повинен купити послугу Wizz Priority. Це дозволить зробити поїздку з валізою до 55 x 40 x 23 см.

До нововведень безкоштовна ручна поклажа складалася з сумки розміром 55 х 40 х 23 см, вага якої не перевищує 10 кг. Тепер за неї треба буде платити від 7 євро.

Зверніть увагу, що нові правила не позначаться на можливості пронести на борт сумку з дитячими речами, необхідними в польоті дитині до 2-х років вагою до 5 кг. Зробити це буде можна безкоштовно й платити за додаткову ручну поклажу не доведеться. Та ж історія з медичним обладнанням, яке життєво необхідне пасажиру, за нього не потрібно буде платити за умови, що воно буде перевірено службою безпеки.