logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Незвідана столиця: які ще місця варто відвідати у Варшаві

Незвідана столиця: які ще місця варто відвідати у Варшаві

Старе місто, Палац Культури і Науки – це не єдине, що можна побачити в столиці Польщі. Шкода, що більшість туристичних маршрутів включають у себе бідний список давно відомих пам’яток. Однак перелік можна розширити й дізнатися набагато більше. У цій статті ви знайдете багато цікавих місць, які просто необхідно відвідати у Варшаві.

1. Сліди часів війни

Хоча війна закінчилася 70 років тому, багато що ще нагадує про військові дії. Зокрема, на фасадах багатьох будівель, побудованих в передвоєнні часи, досі видно сліди куль. На перетині вулиць Желазнів і Хмельнів точно слід затриматися.

2. Найвужча будівля в Європі

Найвужча будівля має всього 2 метри в ширину. Побудована вона в 18 столітті і знайти її можна по вулиці Канонії.

3. Мінігольф (Time machine minigolf)

Перший в Польщі мінігольф у технології Blacklight і 3D. Для любителів активного відпочинку – саме воно! Адреса – Єрусалимські алеї, 179.

4. Фотопластикон

Унікальне місце з колекцією в більш ніж 7 тисяч 3D фото. До слова, заснували експозицію ще в минулому столітті. Цікаве видовище, оскільки там можна знайти фотографії Варшави в різні історичні епохи. Знаходиться на Єрусалимських алеях, 51.

5. Річка Швидер (Rzeka Świder)

Якщо прогулянки по місту Вас стомлюють і Ви хочете усамітнення з природою – варто від’їхати 30 км від Варшави до Отвоцк. Тут річечка Швидер з’єднується з Віслою. Красу не передати словами.

6. BeKeF

Для любителів середземноморської кухні ця інформація буде як ніколи до речі. По вулиці Хожа, 40 знаходиться ресторанчик, який так і вабить своєю унікальною атмосферою. Смачні, ситні та доступні за ціною страви – все що необхідно голодному туристу. Тут подають різні види хуммуса, фалафеля, салатів і багато іншого.

7. Натолинский ліс

Мала Біловезька пуща. Так називають це місце. Магічний ліс, куди можна вибратися на прогулянку.

8. Гурка Щасливицька (Górka Szczęśliwicka)

Найвища точка Варшави (152 метри над рівнем моря). Цілий рік тут діє лижна траса. Так може варто спуститися разок інший?

9. Варшавська цитадель

Для любителів історії ця пам’ятка буде дуже цікава.