logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Найвищі зарплати в Варшаві. Кому в столиці добре платять?

Найвищі зарплати в Варшаві. Кому в столиці добре платять?

Головне управління статистики опублікувало дані про заробітки в Варшаві. Зараз середня зарплата в столиці становить цілих 6000 злотих. Де у Варшаві платять найбільше - читайте в нашому матеріалі.

  1. ЗМІ та зв'язки з громадськістю

Середній дохід в цій професійній групі становить 8531 злотих. Працівники ЗМІ і зв'язків з громадськістю зміцнилися на позиції лідерів рейтингу. У порівнянні з попереднім звітом, їх доходи виросли на 5%. До цієї групи належать люди, які працюють в ЗМІ, видавництвах і прес-центр. Середня зарплата значно завищена через осіб, які працюють на керівних посадах.

  1. IT-індустрія, вчені та професійна діяльність

Середній дохід в цій професійній групі становить 8081 злотих. До недавнього часу саме ця група перебувала на вершині рейтингу найбільш високооплачуваних професій Варшави. До цієї групи належать ІТ-фахівці, викладачі вузів і науковці.

  1. Будівництво

В середньому працівники цієї професійної групи отримують 7678 зл. Постійно зростають інвестиції і заробітна плата співробітників. В останні місяці вона збільшилася на 20%. Статистика стосується людей, зайнятих у будівельній галузі в компаніях на території Варшави.

  1. Ринок нерухомості

Середній заробіток в цій групі в кінці 2017 року склав 6643 злотих. Ринок нерухомості в столиці є дуже прибутковою галуззю і це одна з найбільш високооплачуваних професійних груп.

  1. Ремонт автомобілів і торгівля

Середній дохід в цій сфері 5897 злотих. Тут задіяні люди, які працюють в точках продажу автомобілів, автомобільних майстерень, на пунктах вулканізації або станції контролю автомобілів і автотранспортних засобів.

  1. Промисловість

Середній дохід становить - 5714 злотих. У цій групі зарплати тримають стабільно високий рівень. Працівники цієї галузі без роботи точно не залишаться. До цієї групи належать люди, що працюють в компаніях з виробництва продуктів харчування, напоїв, одягу, меблів, електричних приладів і виробів з дерева.

  1. Транспорт і складське господарство

Середній дохід в цій професійній групі становить 5646 злотих. Останнім часом тут зафіксовано збільшення зарплат на 25%. До цієї професійної групи належать люди, зайняті в компаніях з перевезень або послуг зберігання.

  1. Культура, розваги та відпочинок

Дохід в цій групі в кінці 2017 року склав 5347 злотих. Цей розділ включає в себе живі виступи, діяльність музеїв, азартні ігри, діяльність, пов'язану зі спортом і відпочинком.

  1. Ресторанний і готельний бізнес

Середній дохід в цій професійній групі - 3911 zł. Саме стільки отримують люди, зайняті в готелях і пунктах громадського харчування на території Варшави.

  1. Адміністрування та послуги

Середній дохід в цій професійній групі становить 3610 злотих. У цій професійній групі знаходяться люди, які працюють в компаніях по детективним розслідування, охоронних, побутових послуг або адміністративної підтримки офісу.