logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Найпопулярніші роботи для чоловіків у Польщі

Найпопулярніші роботи для чоловіків у Польщі

Не секрет, що більшість людей приїжджає до Польщі з метою заробити. Тому дуже важливо не помилитися з вибором роботи і з першого дня почати отримувати хороші гроші. У статті представлений список найпопулярніших чоловічих робіт, які приносять непоганий дохід.

Чоловікам знайти роботу в Польщі набагато простіше, ніж жінкам. Але, все одно, слід знати, які професії найпопулярніші, затребувані і прибуткові.

Очолить список, мабуть, професія водія. Дуже часто можна знайти оголошення, що потрібні водії далекобійники, які можуть виїжджати в довгі відрядження. Наприклад, тиждень в дорозі, а потім заслужений відпочинок вдома.

Чоловіки, у яких відкриті водійські категорії Е і С і які мають бажання і можливості їздити за кордон, можуть заробляти від 6-8 тисяч злотих. А іноді і більше, береться до уваги тривалість поїздки і місце призначення. Також багато що залежить від міста, в якому ви працюєте.

Неможливо не згадати і за водіїв відомої всім компанії Убер. Більш детально про цю роботу ви можете прочитати в окремій нашій статті. Слід сказати, що якщо їздити на убері регулярно, цілими днями, не пропускати години пік, а ще хоча б раз на тиждень виїжджати на добу, тоді можна заробити в місяць близько 7 тисяч злотих чистими. Головна перевага водіїв таксі – гнучкий графік. Ви самі вирішуєте, коли виїжджаєте на роботу, а коли залишаєтеся вдома.

Ті, хто працюєте на доставці їжі Uber Eats, катаючись на велосипеді або скутері, можуть отримувати близько 4 тисяч злотих і при цьому не працювати цілий день, а виїжджати тільки в особливо активні для замовлень години.

Не менш високооплачуваною є робота ІТ-шником. Це сучасна і дуже популярна професія. Правда якщо для роботи водієм досить просто досвіду, то тут вже не обійтися без відповідної освіти і відмінного володіння польською мовою. Вас з радістю візьмуть на роботу, якщо ви дійсно розбираєтеся в даній сфері, володієте іноземними мовами і маєте бажання працювати. Заробітна плата у професійних ІТ-шників становить приблизно 10000 злотих.

Будівельна сфера – це взагалі окрема тема для розмов. Тут завжди є безліч вакансій, завжди потрібні люди (помічники і майстри). Можливо, ви будете здивовані, але заробітна плата у будівельників не особливо відрізняється від тієї, яку отримують представники висококваліфікованих професій. Звичайно ж, якщо у вас є досвід роботи, ви талановитий майстер, то можете сміливо розраховувати на високу оплату праці. Каменярі, фрезерувальники, люди, які займаються фасадами, отримуватимуть від 6 тисяч і вище. Багато що залежить від міста, в якому ви збираєтеся працювати. Бригадири на будівельних об’єктах в невеликих містечках також отримують від 6000злотих.

Наступною дуже потрібною професією є автомеханік. Якщо автомобіль – ваш кращий друг, і ви можете розібратися в різного роду поломках, тоді ласкаво просимо до Польщі на СТО. «Автомобільні лікарі» отримують від 4000 до 6000. Найчастіше зарплата буде залежати від вашого досвіду роботи і здібностей швидко вчитися. Дуже часто власники СТО пропонують іноземним співробітникам безкоштовне або ж за низькими цінами житло, дозволяють підвищувати кваліфікацію за рахунок фірми.

Торговий представник – це робота виключно для тих, хто любить багато розмовляти, вміє ввійти в довіру і переконувати клієнтів робити потрібний для вас вибір. Якщо вам пощастило, і ви володієте вищезгаданими якостями, то знайти роботу в сфері торгівлі вам буде зовсім не важко. Дуже вражає той факт, що торгові представники можуть похвалитися і високою заробітною платою. Якщо ви володієте одним або декількома іноземними мовами і готові продовжувати свою діяльність за межами Польщі, то вам взагалі немає ціни. Зарплата торгового агента становить близько 7 тисяч в таких містах як Познань, Вроцлав. У столиці агенти отримують трохи менше – приблизно 5 тисяч злотих.

Цей короткий список можна ще продовжувати і продовжувати. Головне бути професіоналом своєї справи, впевнено розмовляти польською, створити собі гарну репутацію, і тоді ви зможете впевнено просити підвищення заробітної плати. Успіхів можна домогтися в різних галузях, таких як кулінарія, медицина, сфера продажів. Не лінуйтеся, працюйте як для себе, вчіть іноземні мови, і тоді буде набагато більше шансів знайти для себе високооплачувану роботу. Якщо у вас є дипломи, тоді можливо їх варто перекласти на польську мову у присяжного перекладача, можливо потрібно ще раз зробити захист диплома або здобути післядипломну освіту. Часом така фінансова інвестиція в навчання є дуже вигідною і прибутковою.

Вірте в себе і ви обов’язково знайдете вигідну роботу в Польщі!