logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Навіщо полякам пальми?

Навіщо полякам пальми?

Останні кілька років у Польщі набирають популярність об'єкти, які місцеві жителі та гості країни називають пальмарнями. Найсучасніші пальмові будинки розмістилися в кількох великих містах, щорічно залучаючи сотні туристів. Що таке польські пальмарні та з якої причини в країні так популярно вирощування екзотичних дерев?

Отже, пальмовий будинок, або простіше кажучи, – оранжерея – це по суті високі теплиці, в яких штучним чином створюється клімат, що ідеально підходить для вирощування пальм. Звичайно, пальми – далеко не єдині рослини в таких приміщеннях. Пальмові сади в Польщі є частина ботанічного саду, парку або навіть палацу, що робить їх відвідування ще більш захоплюючим заняттям.

Секрет популярності пальмових будинків в Польщі простий: це воістину дивні місця, з багатющим рослинним світом, де можна отримати не тільки естетичне задоволення, а й значно розширити свій кругозір. Крім того, відвідування пальмарні в Польщі – не дорога розвага, а значить – доступна більшості туристів.

Так, наприклад, вартість вхідного квитка в пальмову оранжерею в Глівіце – одну з найбільших в Польщі – менше 3 у.о. Але за ці гроші ви побачите тисячі найкрасивіших рослин світу. Більш того, це одна з найперших оранжерей в країні, історія якої сягає аж до 1880 року, що само по собі робить візит в неї ще більш цінним. На додаток до дуже цікавих і рідкісних рослин, ви також побачите тут черепах, рептилій, екзотичних папуг і канарок. А ще тут встановлений величезний акваріум із рибками з різних континентів.

По-справжньому незабутнім може стати відвідування пальмарні в Валбжисі. Місцева оранжерея розмістилася на території замку Ксенж. Тому знайомство з нею обов'язково варто поєднати з візитом в один із найкрасивіших замків Нижньої Сілезії.

Велика пальмова оранжерея є і в Зеленій Гурі. Вона добре відома не тільки в Польщі, але й у Європі. Всередині оранжереї – фонтани, співаючі птахи, черепахи, рибки в акваріумах і, звичайно ж, рослини. Унікальність цього місця полягає і в тому, що саме тут знаходиться найбільша пальма в Європі, що росте в штучних умовах. Висота її майже 16 метрів. До речі, вхід в оранжерею вільний.

Також великі пальмові будинки в Польщі можна знайти у Варшаві, Познані, Лодзі та інших містах. Всі вони неповторні і по-своєму унікальні. Так що, рекомендуємо відвідати хоча б одну з них і тоді, можливо, ви точно зрозумієте, навіщо полякам пальми.