logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Міністерство освіти Польщі затвердило нові стандарти для шкіл

Міністерство освіти Польщі затвердило нові стандарти для шкіл
Обов'язкові шафи для підручників у школах і нова тривалість перерв — це одні з змін, введених розпорядженням Міністерства національної освіти Польщі. Нове розпорядження набере чинності вже в цьому році, а школи зобов'язані будуть дотримуватися нових правил з 1 березня 2019 року. Про це пише «Dziennik Gazeta Prawna».

Згідно з новим положенням Міністерства національної освіти у сфері охорони та гігієни, керівники шкіл повинні забезпечити учням доступ до місць, де можна зберігати підручники й шкільне приладдя. Крім того, школи, які не надали учням доступу до питної води, будуть зобов'язані це зробити. Як повідомляє «Dziennik Gazeta Prawna», Міністерство хоче змінити харчові звички школярів і виключити солодкі напої з їхнього раціону.

Але це не кінець змін, які повинні вступити в силу з нового навчального року. У регламенті Міносвіти є запис, що стосується перерв. 10 хвилин триватиме мінімальна перерва між уроками. Крім того, при підготовці розкладу уроків необхідно буде враховувати, щоб предмети, які вимагають «інтенсивних розумових зусиль», вивчалися не пізніше, ніж на шостому уроці.

Окрім нових стандартів, Міносвіти Польщі хоче «відновити» шкільні їдальні в країні.