logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Куди їдуть поляки? ТОП 5 країн популярних для міграції серед польських громадян

Куди їдуть поляки? ТОП 5 країн популярних для міграції серед польських громадян

У сучасному світі, незважаючи на всі досягнення цивілізації і техніки, люди як і раніше мігрують з метою пошуку кращої роботи, високої зарплати та просто кращого життя. Поляки не виняток. Незважаючи на те, що багато громадян колишнього Радянський Cоюза переїжджають до Польщі на ПМЖ за кращим життям, самі ж поляки вважають за краще виїжджати в більш розвинені країни. Отже, сайт Polsha24 представляє вашій увазі ТОП 5 держав, куди прагнуть виїхати громадяни сучасної Польщі.

Англія

Безумовним лідером міграції саме молодих поляків є Англія. Тут знаходять роботу, будують кар'єру й облаштовуються молоді люди з Польщі. У Великобританії вища зарплата, багато робочих місць у сфері обслуговування і комфортні умови для оформлення посвідки на проживання, дозволу на роботу та медичної страховки.

Німеччина

Країна - сусідка Польщі. Тут для молодих поляків такі ж комфортні умови праці, здобуття вищої освіти й оформлення документів. А з огляду на той факт, що всі мешканці прикордонної території добре знають німецьку та намагаються якомога швидше вільно опанувати мову, особливих проблем зі звиканням до нової країни й стилю життя точно не виникає.

США

Незважаючи на те, що поляків завжди звинувачували в наслідуванні Сполученим Штатам, багато із тих, хто побував там, кажуть, що не так вже все безхмарно та красиво, як описують. Проте, значна частина молодих людей все ж їде в США, знаходить там роботу, закінчує університет, облаштовується і стає повноправним громадянином цієї величезної держави.

Бельгія

Одна з найбільш улюблених країн для міграції серед людей старшого віку. Тут для них знаходять роботу типу доглядальниць за літніми людьми й хатніх робітниць. Чомусь саме поляків з бажанням наймають літні бельгійці. У свою чергу в Польщі повно агентств, які шукають охочих попрацювати доглядальницями й хатніми робітницями. Для них організовують спеціальні курси, де навчають як допомагати людям похилого віку, немічним людям.

Франція

Ще одна держава, куди їдуть на заробітки поляки постарше. Тут вони працюють у готелях, лікарнях, магазинах, вокзалах і т.д. Професії доглядальниць також актуальні в цій країні. Як у Бельгію, так і до Франції поляки їдуть на роботу на певний час. Мало хто залишається тут на ПМП.