logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Кращі сайти для пошуку житла в Польщі

Кращі сайти для пошуку житла в Польщі

Пошук житла – це питання, з яким стикається кожен, хто приїжджає в Польщу. Часто виходить так, що умови проживання, які вам надає роботодавець, не дуже вас влаштовують. Або можливо ви студент і не хочете жити в гуртожитку, або просто любите більше особистого простору. Якщо ви вирішили шукати квартиру самостійно, то ми пропонуємо вам кілька сайтів, які можуть бути корисні.

olx.pl

Аналог українського olx. Зазвичай тут з’являються свіжі пропозиції. Щоб знайти житло, вибираємо розділ Nieruchomości – Mieszkania – Wynajem. Якщо хочете бачити лише приватні оголошення, вибираєте Prywatne. Оскільки попит на квартири подобово досить великий, якщо бачите гарну пропозицію, краще відразу зв’язуватися з господарем і домовлятися про огляд квартири. Хороші пропозиції довго не затримуються.

gumtree.pl

Дуже зручний у використанні. Вибираєте Nieruchomości – mieszkania i domy do wynajęcia (квартири і будинки), або pokoje do wynajęcia (кімнати). Далі можна фільтрувати варіанти. Можете виставити діапазон цін, локалізацію, кількість кімнат і т. п.

dom.gratka.pl

На цьому сайті розміщення оголошень платне, тому більшість пропозицій приходять від агентств. Але часом саме на ньому трапляються хороші варіанти.

otodom.pl

Хороший зручний сайт з безліччю фільтрів. Що зручно, практично у всіх пропозиціях житла чітко розписано, де знаходиться житло, що в ньому є, які магазини знаходяться неподалік і де найближча зупинка громадського транспорту.

morizon.pl

Теж непоганий сайт, але більшість пропозицій надходять від агентств. Якщо ви хочете знайти ідеальне житло, і готові заплатити трохи більше, сайт буде для вас корисним.

vk.com або facebook.com

Всім відомі соцмережі теж іноді дуже допомагають у пошуку житла. Безліч груп Вконтакті й у Фейсбуці присвячені пошуку житла в Польщі. Іноді російськомовні люди шукають людину на підселення або здають кімнату. Якщо ви погано знаєте польську, то соцмережі дійсно можуть бути дуже корисні. Але найчастіше оголошення там бувають не дуже вигідні, тому краще все-таки спочатку перевірити польські ресурси.