logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Корисні телефонні додатки для життя в Польщі

Корисні телефонні додатки для життя в Польщі

У сучасному світі дуже важко вийти кудись без мобільного телефону, а тим більше в чужій країні. Оскільки мобільні телефони стали універсальними помічниками в повсякденному житті, щороку виходить все більше корисних і зручних програм. Представляємо вам топ програм, які можуть полегшити ваше життя в Польщі.

«Асистент Межа» – це віртуальний довідник по всіх дорожніх, авіаційних, залізничних, морських і пішохідних прикордонних пунктах пропуску Польщі. Додаток володіє інформацією про те, які документи повинен мати з собою мандрівник і який маршрут краще вибрати для перетину кордону.

Pierwsze Kroki w Polsce – додаток допоможе іноземцям більше дізнатися про Польщу й освоїтися в цій країні. Завдяки програмі можна дізнатися, яку правову, медичну та соціальну допомогу іноземці можуть отримати в Польщі.

Jak Dojadę – краща програма з розкладом і картами громадського транспорту в Польщі. Завдяки їй ви можете подивитися маршрут з точки А до точки Б, розрахувати точний час прибуття і т.д.

Nextbike/Veturilo – якщо ви хочете узяти напрокат велосипед, то у Варшаві є відмінна програма Veturilo. Реєструєтеся в системі, кладете на рахунок 10 злотих і можете брати напрокат велосипед з найближчої велостоянки. Перші 20 хвилин їзди безкоштовні. Триваліші поїздки – платні і можуть тривати не більше 12 годин, штраф за перевищення цього часу – 200 злотих. Програма дуже зручна, зберігає усі ваші коди від велосипедів, показує, скільки грошей залишилося на рахунку і як довго ви каталися.

Gdzieturilo – покаже вам, де найближча велосипедна станція і скільки велосипедів на ній залишилося.

Going. – тут ви знайдете інформацію про усі культурні події, що проходять у Варшаві. Тут зібрано все: кіно, театр, вечірки, фестивалі, ярмарки. Також в додатку є календар, де ви можете позначити, коли і які події хочете відвідати. Іноді користувачам програми роблять знижки або надають безкоштовний вхід.

Pyszne.pl – програма для замовлення їжі додому або в офіс. Можете подивитися онлайн меню, ціни, відгуки. Зручним є те, що усі ресторани зібрані разом і це дуже економить час.

Qpony – найвідоміша програма для любителів розпродажів. Розповість вам про всі акції та знижки в магазинах одягу, кафе і фаст-фудах.

Skycash – програма, яка дозволяє купувати квитки на громадський транспорт онлайн. З нею вам не треба турбуватися, якщо ніде купити квиток, адже контроллери приймають і електронні квитки.

Hungry now – це додаток, що дозволяє легко знаходити ресторани швидкого харчування. Як тільки ви вкажете своє місце розташування, програма відобразить найближчі фаст-фуди неподалік.