logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Як змінювалися різдвяні традиції поляків?

Як змінювалися різдвяні традиції поляків?
Кожен народ має свої традиції і звичаї. Однак з часом життя змінюється, з'являються нові технології, народжуються великі люди, які змінюють життя держави, а часом і всього людства. Сьогодні ми б хотіли розповісти нашим читачам про те, як в сучасній Польщі змінилися різдвяні традиції.

Різдво - одне з головних релігійних свят католицької Польщі. Поляки готуються до нього з особливим трепетом і повагою. І хоч традиції святкування Різдва, в принципі, дуже схожі, в залежності від регіону вони все ж таки різняться.

Отже, які традиції все ж таки змінилися в сучасній Польщі?

Хто приносить подарунки

Мало хто знає, проте в деяких регіонах Польщі, наприклад, в Сілезії, подарунки приносить не святий Миколай, а Гвяздор. Мудрий мандрівник з сивою бородою, в хутряному вбранні і з мішком повним подарунків. По суті, це той самий Дід Мороз, тільки звуть його по-іншому.

Борщ vs грибний суп

Одним із головних різдвяних страв в Польщі є суп (борщ). Спочатку, ще до Першої світової війни, на різдвяному столі поляків був завжди присутній грибний суп, однак за часів, коли частина України входила до складу Речі Посполитої, багато мігрантів спробувавши справжній український борщ змінили традицію і замість грибного супу ставили на стіл борщ. Зараз багато поляків готують відразу два супи (грибний і борщ) для того, щоб підкреслити важливість традицій.

Головним атрибутом різдвяної вечері є мак. Однак в різних регіонах готують різні страви з маку. Наприклад, в Сілезії готують булку з маком. У центральній Польщі печуть Макіївці або ж макові пиріжки з медом і горішками. Деякі сім'ї віддають перевагу традиційній куті з маком.

Кількість страв

Що стосується кількості страв, прийнято, щоб на різдвяному столі був достаток їжі, а точніше не менше 12 страв. Однак ще пару століть тому все виглядало зовсім інакше.

Перш за все вважалося, що кількість страв на столі повинно бути непарним. Цифра також залежала від соціального статусу сім'ї. Наприклад, у селян на різдвяному столі довго мало бути не менше 7 страв, у шляхтича - 9, а у магната не менше 11. Зараз ці норми не актуальні.

Хто готує святковий стіл

Що ж стосується готування, то раніше, за часів, коли в одному будинку жили кілька поколінь родини, приготування святкового столу лягало на жіночі плечі і, як правило, на плечі старшої господині будинку. Зараз все змінилося. Багато жінок домовляються між собою і ділять обов'язки з приготування святкових страв.

Наприклад, бабуся пече Макіївці, невістка готує суп, а дочка бігус і так далі. А ті, у кого зовсім немає часу на приготування, замовляють готові страви в ресторанах або catering-службі - сервісі приготування святкового столу з доставкою.

А може у відпустку?

З огляду на той факт, що зараз подорожувати стало набагато простіше і дешевше, багато поляків їдуть святкувати Різдво в інші країни. Що вельми полегшує приготування до свят.

Виїхавши в подорож, не потрібно думати про те, що найкраще приготувати, кого запросити і як потім все це прибрати. Про це подбає готель, або ж пансіонат.

Коленди

Спів Колендо - ще одна стара традиція польського народу. Якщо раніше різдвяні пісні виконував член сім'ї з приємним голосом, то зараз поляки купують диск з різдвяними піснями і включають як приємний і тихий фон для вечірньої святкової трапези.

Що ж стосується сіна, різдвяної свічки, молитви, столових приладів для тих, кого немає поруч, а також нічної варти в костелі - все це залишилося як і раніше і дотримується поляками із завидною постійністю.