logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Іноземців у Варшаві все більше. З'являються представники нових держав

Іноземців у Варшаві все більше. З'являються представники нових держав

Міське управління польської столиці опублікувало нові дані про іноземців, зареєстрованих у Варшаві. Багато прибуває громадян України, В'єтнаму та з'являється нова група.

Станом на 30 вересня 9355 осіб були постійно зареєстровані, а тимчасово 21 141. Звичайно це не всі іноземці, так як не всі під час перебування роблять замельдованіе. Але ці дані показують загальні тенденції.

Міська рада також надала список із 10 країн в окремі роки, чиї громадяни найчастіше реєструються в столиці. Протягом багатьох років найбільш численною групою у Варшаві були в'єтнамці, але список в останній раз був відкритий в 2014 році. Громадяни України прибувають щороку швидкими темпами. 30 червня 2018 року було зареєстровано майже сім тисяч громадян цієї країни.

Швидко прибувають громадяни Білорусі, Росії та В'єтнаму, а також країн Західної Європи. Нещодавно в першій десятці з'явилися дві нові країни. Два роки тому Китай — у Варшаві зареєстровано майже 700 громадян цієї країни. У цьому році вперше в списку з'явилася Індія. За півроку року було зареєстровано майже 800 індійців.