logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Іноземних студентів запрошують на підробіток великі польські підприємства

Іноземних студентів запрошують на підробіток великі польські підприємства

Польські роботодавці пропонують додатковий заробіток, у тому числі українським і білоруським студентам.

Ряд польських фірм пропонує студентам із країн Східної Європи легальне працевлаштування в Польщі терміном від 1 місяця, - повідомляє компанія EWL S.A., яка займається працевлаштуванням іноземців в Польщі.

Акцію «Зароби на подарунки», яка проходить в рамках проекту «EdWork», підтримали вже кілька десятків польських компаній.

- Польські фірми, серед яких, наприклад, відомі виробники одягу, пропонують студентам з України, Білорусі та Молдові легальний тимчасовий підробіток, у тому числі в логістичних центрах або на складах на період як мінімум місяць, починаючи вже з середини листопада, - повідомив уповноважений з інтернаціоналізації вищої освіти Парламенту студентів Польщі Кирило Салата.

Координатор проекту також додав, що мова йде про вакансії, пов'язані з упаковкою одягу або книг, складанням інтернет-замовлень і т.д. Студентам обіцяють приблизно 12,5 злотих за годину, а роботодавці зі свого боку обіцяють додаткові грошові премії. Крім того, студентів забезпечать безкоштовним житлом, а оплачувати вони будуть тільки комунальні послуги.

За словами організаторів акції, для реєстрації в програмі «Зароби на подарунки» необхідно заповнити анкету на веб-сайті проекту «EdWork».

Протягом останніх шести місяців у проекті взяли участь кілька сотень молодих людей з України та Білорусі.