logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Грошові перекази з Польщі в Україну. На що звернути увагу?

Грошові перекази з Польщі в Україну. На що звернути увагу?
У багатьох виникає питання: як перевести гроші з Польщі в Україну? Практично кожен другий українець, який працює в Польщі, щомісяця відправляє гроші додому рідним і близьким. Суми переказу різні від 100 до 500 доларів і більше. За даними Національного банку України, за перший квартал 2017 в Україну із-за кордону було перераховано більше 1 мільярда 84 мільйонів доларів. З Польщі в Україну переведено в 1 кварталі 2016 року 16,2 млн. Доларів, а в 1 кварталі 2017 року ця цифра вирісла вже до 30 млн. Доларів
У зв'язку зі зростаючою потребою таких сервісів, це стає дуже популярним бізнесом і все нові і нові рекламні банери зазивають нас скористатися послугами тих чи інших компаній.

Тому ми вирішили розібратися якій компанії все ж таки можна довірити свої гроші і за якими критеріями вибирати?
Найважливішими, на мій погляд, критеріями є:

  •     безпека грошових переказів
  •     вартість грошових переказів (розмір комісійних зборів)
  •     швидкість грошового переказу (це критерій не найголовніший, але все ж іноді це грає свою роль)

Поговоримо про кожний критерій окремо:

Безпека грошових переказів:

В даному випадку можна вибирати будь-якого оператора, який на слуху і має позитивні відгуки. Наприклад, Western Union або TransferGo.

Вартість грошових переказів:

Вартість грошових переказів настільки різна, що тут не обійтися без прикладів. Відомий Western Union, про який я вже згадувала - найдорожчий оператор, що надає послуги грошових переказів. Комісія Western Union залежить від суми переказу і становить в середньому 5-7% від суми переказу.
TransferWise, переказ з Польщі в Україну обійдеться приблизно в 2 відсотки від його суми.
TransferGo бере комісію (це навіть складно назвати комісією, це скоріше ціна за послугу) всього 9 злотих за переказ незалежно від суми, що відправляється. Тобто все ясно і прозоро. За будь-який переказ ви платите 9 злотих.

До речі, ще дуже важлива інформація - це різниця курсів валют. Якщо ви переводите гроші через банк, то готуйтеся до того, що крім того, що ви платите за переказ, ви ще програєте в різниці обміну валют. Банки приховують свою націнку. Націнка становить до 5%. Якщо ви користуєтеся послугами того ж TransferGo, ви завжди переводите гроші по самому актуальному курсу обміну валют, тому в місці призначення їх цінність буде набагато більшою.
Так само плюсом TransferGo є те, що можна скористатися промокодом (до 31 грудня 2017 року одноразовий промокод INPOLAND) і відправити гроші абсолютно безкоштовно. Так компанія залучає нових клієнтів і заслуговує довіру своєю бездоганною роботою.

Швидкість грошових переказів:

Не завжди цей критерій такий важливий, як вартість самого перекладу. Але бувають різні життєві обставини, коли гроші необхідні буквально тут і зараз.
У Western Union швидкість перекладу висока, одержувач може перераховувати купюри вже через годину-дві з моменту відправки. Але про дороговизну перекладів я вже говорила вище.
Система Swift - грошовий переказ доведеться чекати 3 дні. Для SWIFT переказу необхідно мати в банку рахунок і відправнику, і одержувачу, знати їх номери і банківські реквізити, при цьому дуже важливо правильно і точно заповнювати платіжні документи. Перевагою системи є її надійність в плані збереження коштів.
Якщо ви плануєте відправляти гроші через Transfergo, то адресат зможе їх отримати протягом 30 хвилин, щоправда вартість буде трохи більше і складе 14, 99 злотих незалежно від суми, що відправляється. За 9 злотих у Transfergo стандартна відправка платежу і термін доставки 1 день.
Ми розповіли лише про деякі критерії вибору. Звичайно, в питаннях з грошима важлива кожна дрібниця. Звертайте увагу на безпеку, перш за все, і на вартість перекладів. Гроші заробляти складно, але легко витрачати!
Категорiї: побут