logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Грошові перекази з Польщі в Україну: банківський рахунок або міжнародні системи?

Грошові перекази з Польщі в Україну: банківський рахунок або міжнародні системи?

Приїжджаючи в іншу країну на заробітки дуже часто доводиться розлучатися зі своєю сім'єю, рідними та близькими людьми. Саме в даному випадку питання переказу грошей додому актуальне як ніколи раніше. Сьогодні розповімо вам про можливості переказу грошей з Польщі в Україну, розглянемо два варіанти: банківський рахунок і міжнародні системи переказів. Що вибрати?

Переказ через банківський рахунок один з поширених сьогодні способів відправки грошей за кордон (в даному випадку ви відправляєте гроші з Польщі в Україну). Обумовлено це в першу чергу безпекою, особливо якщо мова йде про великі суми.
Існує кілька способів переказу грошей через банк:

  • з рахунку на рахунок;
  • з карти на карту;
  • з карти на рахунок;
  • з рахунку на карту.

З рахунку на рахунок
Для такого переказу необхідно відкрити банківський рахунок. Відкривається він у найближчому відділенні банку, як правило, безкоштовно або за невелику суму. На рахунок одержувача сума, як правило, надходить протягом 1-5 робочих днів. При необхідності конвертації валюти за дану операцію банк бере комісію.

При переказі з рахунку на карту порядок залишається той же, однак при оформленні платежу потрібно вказати реквізити карткового рахунку банківської карти.

Перекази з картки на картку. Для здійснення такого переказу достатньо знати номер картки одержувача. Сума надходить, як правило, протягом півгодини — одного робочого дня. У разі конвертації валюти банком буде утримана комісія. Найвигідніший варіант переказу — на карту того ж банку, що і ваш.
Алгоритм переказу з карти на рахунок аналогічний. Різниця лише в тому, що замість номера картки необхідно вказати реквізити рахунку.
Переказ через інтернет-банкінг. Перекази грошей можна здійснювати не виходячи з дому. Сума також надходить на рахунок протягом 1-5 робочих днів. За переказ грошей за кордон банки стягують комісію, вона варіюється в межах 0,5-5% залежно від суми переказу.
Безумовним плюсом банківських переказів є їх безпека. До мінусів можна віднести дорожнечу даної операції. По-перше, ви платите комісію банку, по-друге не забувайте, що ви ще платите за обслуговування рахунку, так само ви втрачаєте гроші при різниці курсу валют. Також до мінусів можна віднести швидкість переказу.

Міжнародні системи грошових переказів

Найпростіший спосіб переказу грошей в Україні пропонують міжнародні системи грошових переказів. На даний момент існує величезна безліч таких систем і у всіх різні умови переказів, в яких простій людині складно розібратися. Як правило, швидкість переказу у всіх цих систем однакова: від 30 хвилин до 1 дня.
А ось на вартість переказу необхідно звернути увагу.

Найбільш, мабуть, відомою системою є Western Union. Багато реклами, вона на слуху, багато хто хоч раз переказував гроші з її допомогою. Але! Ця система одна з найдорожчих.
За переказ грошових коштів ви заплатите Western Union 5-7% від суми переказу!

Money Gram — за вартістю ідентична з Western Union, але менш популярна.

Transfergo на ринку міжнародних переказів працює з 2012 року. У компанії відмінні відгуки серед користувачів, а найголовніше це не висока вартість переказу. 9 злотих за переказ будь-якої суми. Transfergо Не бере % від суми переказу, ви просто платите 9 злотих і протягом 1 дня ваш платіж у адресата. Так само є можливість здійснити доставку грошових коштів адресату за 30 хвилин, тоді вартість переказу буде дорівнює 14,99 злотих.

Transfergo надає своїм клієнтам можливість перевести гроші безкоштовно, якщо ви знаєте промокод.

Transferwise — вартість так само не велика, але на відміну від Transfergo залежить від суми, що відправляється, і становить 2% від грошового переказу. Тобто, чим більшу суму ви відправляєте, тим більше ви платите. На ринку компанія працює з 2011 року.

У будь-якому випадку вибір за вами: вибрати переказ із банківського рахунку або скористатися сучасними й не менш безпечними технологіями. Головне звертати увагу на деталі. Гроші люблять рахунок!