logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Громадянам України стане простіше взяти кредит у Польщі

Громадянам України стане простіше взяти кредит у Польщі

Більш ніж півмільйона рахунків у польській банківській системі належить іноземцям. Усе більше й більше серед них - це громадяни України. Всього українцями в польських банках оформлено понад 8 000 угод, на загальну суму 43,6 мільйонів злотих. В даний час українці виплачують 5,1 тис. зобов'язання на загальну суму 7,7 млн. злотих, що на 1 людину становить в середньому 1,511 злотих.

Кредити в Польщі для Українців стануть доступні. Буває так, що у громадян України часто виникають проблеми при розгляді заявки на кредит у польському банку у зв'язку з недостатньою інформацією про кредитну історію або зовсім відсутністю такої інформації.

Бюро кредитної інформації (Biuro Informacji Kredytowej) в Польщі, завдання якого відстежувати кредитні історії, домовилося про транскордонний обмін інформацією з українськими колегами: Українським бюро кредитних історій (UBCH) і Міжнародним бюро кредитних історій (IBCH).

Очікується, що завдяки цій співпраці польські банки зможуть самостійно оцінити платоспроможність позичальників з України, спростити процедуру й скоротити термін оформлення отриманих від них кредитних заяв. Більш того, це полегшить отримання польських кредитів громадянами, які вже мають фінансові зобов'язання на батьківщині.

«Це відповідь на ринкові очікування і продовження розвитку транскордонного співробітництва між BIK та іноземними кредитними бюро. Завдяки підписаним контрактам, ми зможемо забезпечити більш простий і швидкий доступ до кредитів для зростаючої групи іноземців, яку складають громадяни України», - розповів директор департаменту розвитку продуктів Кредитно-інформаційного бюро (Biuro Informacji Kredytowej) Andrzej Zduńczyk.

Варто зауважити, що подібні угоди між Biuro Informacji Kredytowej укладені з британськими, німецькими та італійськими банками, що дозволяє полякам, які проживають на території цих країн, користуватися кредитами банків без перешкод.