logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Фінансова допомога для іноземців у Польщі збільшиться

Фінансова допомога для іноземців у Польщі збільшиться

Із 3 жовтня сума виплати на утримання та вивчення польської мови для іноземця трохи збільшиться. Вона складе 1 376 злотих (372 $) на місяць.

Зараз максимальна цифра виплати – 1 355 злотих (366 $). Різниця не велика, але вона пов'язана зі зміною критеріїв доходу, позначених для обчислення соціальної допомоги.

1 367 зл на місяць протягом півроку буде отримувати іноземець, який не перебуває в шлюбі. Наступні шість місяців такий іноземець отримає 90% від цієї суми (1 238 зл). Значно нижчу виплату зможуть отримати сім'ї. Наприклад, сім'я з 3-х осіб у перші 6 місяців буде отримувати 825 зл на людину, а наступні півроку – по 743 зл. Чим більше сім'я, тим менша сума на одну людину.

Виплати можуть отримувати іноземці, які мають статус біженця, а також знаходяться в Польщі на підставі дозволу на тимчасове перебування, який було видано в рамках об'єднання сім'ї. Гроші виплачуються протягом 12 місяців, а заява на їх отримання повинна бути подана протягом 2 місяців від отримання дозволу на перебування.