logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Дозвіл на роботу в Польщі: що змінилося для роботодавців?

Дозвіл на роботу в Польщі: що змінилося для роботодавців?

З 22 вересня 2018 року роботодавці не можуть резервувати візит для подачі документів на оформлення дозволів на роботу для іноземців. Натомість пропонують два способи обслуговування: координований і неузгоджений. Про це повідомляє Мазовецьке воєводське управління.

Останні візити, зарезервовані через Інтернет-календар, відбулися 28 вересня. Починаючи з 25 вересня вступило в силу нове правило: роботодавець заповнює опублікований бланк заявки на послугу, яка пізніше використовується для подання інших документів. Подача документів, за умови заповнення 25 вересня, можлива з 1 по 10 жовтня.

Після заповнення бланка роботодавцю приходить е-мейл підтвердження з інструкцією про наступні дії. Важливо слідувати покроковому плану, щоб прискорити процес отримання дозволів на роботу.

Детальніше про способи обслуговування.

КООРДИНОВАНИЙ

1. Роботодавець за допомогою форми заявки подає запит на обслуговування.
2. Управління підтверджує заявку й надсилає подальшу інструкцію.
3. Роботодавець відправляє заявку через портал praca.gov.pl і надає офісну документацію відповідно до інструкцій.
4. Управління проводить слухання: у разі дотримання вимог і надання правильної і повної документації, воно видає дозвіл на роботу.

НЕУЗГОДЖЕНИЙ

Цей режим обслуговування дозволяє роботодавцю відправляти заявку в Управління, не беручи участь при цьому в координації процесу обслуговування. Відомство здійснює всю діяльність у процесі, щоб зберегти порядок впливу. Час прийняття рішення залежить від ходу адміністративної процедури.