logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

До Польщі не будуть пускати водіїв-порушників, що не сплатили штрафи

До Польщі не будуть пускати водіїв-порушників, що не сплатили штрафи

У Польщі хочуть приєднати Прикордонну службу до системи автоматичного контролю дорожнього руху CANARD. В результаті цього, ті водії, які не сплатили штраф за порушення правил дорожнього руху, не зможуть в’їхати в цю країну.

У минулому році фоторадари Польщі зафіксували близько мільйона порушень правил дорожнього руху. Більшість з них пов’язані з перевищенням швидкості водіями тих країн, що розташовані за східним кордоном Польщі.

Загальна сума несплачених штрафів становить 20 млн злотих. Але, через неточності в законодавстві влада Польщі не може отримати ці гроші.

З 2014 року інспектори дорожньої поліції карають за перевищення швидкості, порушників з країн ЄС. У таких випадках запити на інформацію про власників транспортних засобів відправляються за кордон автоматично. В результаті цього водії з ЄС отримують квитанції про необхідність сплатити штраф у Польщі.

А ось водії з України, Білорусі, РФ та інших країн, які не входять до Європейського Союзу, знають, що таку квитанцію вони не отримають і через це можуть не сплачувати штрафи.

Проте, якщо Прикордонну службу приєднають до системи автоматичного контролю дорожнього руху, то кожне порушення ПДР зобов’яже таких водіїв заплатити штраф. В іншому випадку перетнути кордон з ЄС вони зможуть хіба що на автобусі.