logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Чому поляки не хочуть відпочивати на Балтиці?

Чому поляки не хочуть відпочивати на Балтиці?

Поляки зазвичай з великою охотою обирають Балтійське узбережжя для відпочинку. Відмінні умови, по суті, за два кроки від дому. Однак цього року, незважаючи на прекрасну погоду й тепле море, громадяни Польщі активно їдуть на відпочинок з країни. Що стало цьому причиною?

На цьому тижні кілька десятків пляжів на балтійському узбережжі закриті через цвітіння цианей, синьо-зелених водоростей, які під час цвітіння виділяють шкідливі токсини. Це одна з причин, по якій поляки, люди котрі планували відпустку на Балтиці, відмовляються від неї і купують путівки в теплі країни. Циан – це звичайне явище, але в цьому році їх цвітіння особливо інтенсивне. А туризм на польському балтійському узбережжі досить тривалий час робив ставку саме на пляжі, тому там немає широкої пропозиції для розваг.

Ще одна причина відмови від відпочинку на Балтиці – ціни. Шестиденне перебування в польському тризірковому готелі на березі Балтійського моря з дворазовим харчуванням і дорогою обійдеться цього року від 1100 до 1500 злотих на людину. Це стільки ж, скільки шести або семиденний відпочинок такого ж стандарту в Єгипті, Туреччині або Марокко. За 1600 злотих можна відпочити в Албанії, Тунісі чи Болгарії. Для поляків відпустка за кордоном в цьому році дешевше на 150-200 злотих, ніж в минулому.