logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Чим польські дівчата відрізняються від наших?

Чим польські дівчата відрізняються від наших?

Незважаючи на те, що всі ми люди зі схожими звичками, емоціями та почуттями, все ж у жителів кожної окремої країни є свої відмінності і особливості. Сьогодні ми б хотіли розповісти про особливості польських дівчат.Зовнішній вигляд

Безумовно, будь-яка дівчина любить гарно виглядати і стежити за собою. Для молодих дівчат з Польщі дуже важливою деталлю в зовнішньому вигляді є манікюр. Польки обожнюють експериментувати, нарощують нігті, пробують новинки гель-лаків, малюють візерунки і наклеюють стрази. Саме тому професія майстра по манікюру тут так актуальна.

Що стосується одягу та підтягнутою фігури, то з цим у Польщі не так строго. Багато полячок зараз є прихильницями знаменитого руху «боді позитив». Вони не ходять в тренажерні зали, їдять, що хочуть і одягаються як їм зручно. Часом, можуть навіть в піжамі відправитися вранці за кавою або сніданком в найближчу кав'ярню або ж магазин.

Ну а речі з магазинів відомих марок купують ті дівчата, котрі багатші або ж постарше і вже можуть дозволити собі щось краще.

Заміжжя

Якщо ще якихось 20 років тому виходити заміж у віці 20-25 років тут вважалося нормальним, то зараз вік трохи зсунувся вперед. В основному, польки виходять заміж приблизно в 27-30 років, після здобуття освіти і хорошої роботи. Що досить-таки непогано для них самих і для держави в принципі. Наважуючись на заміжжя і вже тим більше на народження дитини, дівчина робить це усвідомлено і з повною відповідальністю.

Освіта

Варто зазначити, що в Польщі, як і в багатьох країнах Європейського союзу, отримання освіти не є каторжною працею. Тут досить ліберальне ставлення до студентів і до науки. Саме тому, зараз навчання на кількох факультетах і спеціальностях одночасно не складає особливих труднощів. Чим і користуються молоді дівчата Польщі. А наявність студентського квитка значно скорочує витрати на пересування по місту, відвідування музеїв, клубів і кафе.

Робота

Польки починають працювати досить рано. Вони влаштовуються в невеликі магазинчики, кав'ярні, торгові центри, ресторани, на ресепшен клубів і тренажерних залів.

Наявність роботи дає хоч трохи незалежності, яку останнім часом так цінують польки та жительки Європи в цілому. Однак варто зазначити, що згідно з даними Головного статистичного управління Польщі, близько 21% сучасних польських сімей живе на зарплату саме жінки - матері. З кожним роком, в сусідній країні збільшується кількість жінок, поодинці виховують дітей.

Багато соціологів вважають, що зростання заробітної плати і незалежності сучасних польок пов'язані з тим, що щорічно відсоток жінок з дипломом про вищу освіту зростає. Тепер у прекрасної половини людства досить кваліфікацій і знань для очолення компаній і державних установ (41%). Жінки дійсно стали сильнішими і самостійними, про що говорять не тільки статистичні цифри, але і спосіб життя сучасного суспільства.

Точка зору

Ось, що дійсно люблять сучасні громадянки Польщі, так це люто відстоювати свою точку зору. Фемінізм тут з кожним роком набирає все більший оборот. Справа не тільки в тому, що польські дівчата хочуть рівних прав і ніякої дискримінації в суспільстві. Ні.

Багато студенток, як було згадано вище, відстоюють свої права на вільний стиль в одязі і зовнішньому вигляді. Як і в країнах Західної Європи, вони хочуть одягати все, що їм подобається і не боятися осуду і косих поглядів. Деякі навіть пишуть на цю тему наукові роботи і виступають з ними на конференціях.

Польки, дійсно, з кожним роком стають більш незалежними і вільними від засудження і косих поглядів. Вони не так строго стежать за фігурою, дозволяють собі їсти фаст-фуд і інші шкідливі продукти, спокійно п'ють пиво в барі, водять авто, влаштовуються на роботу, яка раніше вважалася чоловічою, а найголовніше - ведуть власний бюджет і самостійно оплачують свої рахунки.