logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Centrum Delikatesy: чим примітна торговельна мережа?

Centrum Delikatesy: чим примітна торговельна мережа?

Портал Polsha24 продовжує розповідати про найбільші торгові мережі в Польщі. На цьому тижні ми підемо в продуктовий супермаркет «Centrum Delikatesy» і дізнаємося, чи є там дійсно делікатеси, що крім них можна купити в цій мережі ще, а також якими особливостями може похвалитися цей торговий об'єкт.

Мережа продуктових магазинів Centrum Delikatesy належить до компанії Grupy Eurocash і відкрита по франшизі. З самого початку метою компанії є надання найвищої якості послуг у торгових точках мережі Delikatesy Centrum. В даний час компанія управляє 71 відділенням і налічує понад 1800 осіб. Співробітники, менеджери і власники старанно працюють над розвитком мережі, збільшуючи кількість магазинів, одночасно підвищуючи якість послуг в існуючих торгових точках.

Одна з основних особливостей магазинів Centrum Delikatesy в тому, що вони розташовуються на відносно невеликій площі, а це значить, що вам не буде потрібно багато часу, щоб зробити покупки. З іншого боку – в мережі представлений непоганий асортимент товарів: це і продукти на кожен день, і кулінарні вироби, і побутова хімія для дому, і дитячі іграшки, спиртні напої і багато іншого.

Також відмінна риса Centrum Delikatesy в тому, що основна частина цих супермаркетів розташована не в торгових центрах, а просто в житлових районах. Керівництво мережі стверджує, що це зроблено спеціально, щоб бути ближче до покупця.

Постачальники продуктів у цю мережу – перевірені компанії, які відповідають за якість своєї продукції. Однак у мережі є і власні бренди – це товари з логотипом «Wybrane przez Delikatesy Centrum» (свіжі овочі та фрукти), а також товари марки «Dobry Wybór»: продукти харчування, напої, алкоголь, побутова хімія, косметика, товари для домашніх улюбленців і багато іншого – всього більш 400 найменувань.

Для своїх покупців мережа регулярно проводить вигідні акції, як тематичні – до свят, так і традиційні: 2 за ціною одного, розпродажі вихідного дня. Всю актуальну інформацію про розпродажі і вигідні пропозиції мережа розміщує в своїх газетках. А ще у Centrum Delikatesy є відмінний мобільний додаток, завдяки якому можна легко знайти найближчий до вашого будинку супермаркет мережі, дізнатися про смаки тижня та купувати товари за промокодом зі знижкою.